ساماندهی فروشندگان سموم کشاورزی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، وبنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی ، حبیبی جلسه ساماندهی فروشندگان سموم کشاورزی شهرستان با حضور مسئولین فنی فروشگاههای سم و مدیرجهادکشاورزی و کارشناسان حفظ نباتات شهرستان برگزار گردید.

وی بیان داشت: از فروشندگان سم خواسته شد در رابطه با فروش و توصیه سموم به کشاورزان با حفظ نباتات مدیریت جهاد كشاورزی تعامل بیشتری داشته و با هماهنگی آنان اقدام به عرضه سم به کشاورزان نمایند و برای کنترل بهتر آفات و بیماریها و افزایش قدرت انتخاب کشاورزان ، سموم جدید و متنوع تری را وارد بازار نمایند .

حبیبی با توصیه به فروش سم با نسخه گیاهپزشکی افزود: با توجه به بروز پدیده مقاومت بین علفهای هرز مزارع گندم و نارضایتی کشاورزان از سموم قدیمی، ان شاء ا... در سال زراعی آینده سموم جدید و موثرتری توزیع می گردد.

در این نشست از مسئولین فنی فروشگاهها خواسته شد که در طی هر فصل زراعی مسئولین فنی لیست سموم موجود در فروشگاهها را به حفظ نباتات ارائه و فروشگاهها در فصل مبارزه ، سموم مورد نیاز کشاورزان را تامین و هرچه سریعتر نسبت به تمدید پروانه های صلاحیت فنی تاریخ گذشته اقدام نمایند .

انتهای پیام/ی

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساماندهی فروشندگان سموم کشاورزی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات