چگونه تعادل بدن را افزایش دهید و به تعادل بهتری برسید؟ -آکا

آموزش بدنسازی ، بدنسازی ،سایت ورزشآموزش بدنسازی و پرورش اندام ,[categoriy]

چگونه تعادل بدن را افزایش دهید و به تعادل بهتری برسید؟

چگونه تعادل بدن را افزایش دهید و به تعادل بهتری برسید؟ -آکاچگونه تعادل بدن را افزایش دهید و به تعادل بهتری برسید؟ -آکا

آکاایران: چگونه تعادل بدن را افزایش دهید و به تعادل بهتری برسید؟

آکاایران: ایجاد تعادل بهتر، مانند ساختن عضلات، نیاز به تمرین، توجه و صرف وقت دارد. تعادل برای بسیاری از افراد، یک مهارت فراگرفته شده است و کسی با این مهارت متولد نمی‌شود اما می‌توان با تکرار و تمرین تقویتش کرد. درست مانند قوی‌تر شدن، تعادل داشتن هم فواید زیادی دارد که شامل بهبود عملکرد ورزشی، وضعیت بهتر بدن، کاهش ریسک آسیب و درد کمتر کمر و مفصل می‌شود. تمرین تعادل بخشی از حرکت کاربردی فیتنس است که به‌جای تمرین با اهداف ورزشکارانه الویت به افزایش قدرت و تحرک برای زندگی روزمره داده می‌شود.

به گزارش آکاایران: فیتنس کاربردی به اندازه دنیای فیتنس شهرت پیدا کرده و هر روزه افراد بیشتری خواهان توجه بیشتر به فعالیت سالم روزانه به‌جای تمرینات تخصصی ورزشی هستند. کلاس‌های فیتنس کاربردی، روی حرکات تعادلی میانه بدن تمرکز دارند که شامل تمرینات شکمی، بالا و پایین کمر، همراه با عضلاتی می‌شود که لگن را محکم و مقاوم می‌کنند. عضلات میانه یا بالاتنه، برای همه ما، مرکز ایجاد تعادل است. به‌طور ایده آل، هر برنامه فیتنس، ترکیبی از تمرینات قلبی و عروقی، قدرتی و تعادلی را دربر خواهد گرفت.

فرمان تعادل جسمی و روحی شما توسط سیستم‌های گوناگونی که با هم کار می‌کنند، صادر می‌شود. سیستم دهلیزی، تحت فرمان سنسورهایی در سر است (شامل گوش‌ها) که موقعیت‌یابی فضایی را کنترل می‌کند. سیستم حس عمقی، شامل گیرنده‌هایی در مفاصل، عضلات و بافت‌های همبند می‌شود که درک موقعیت و حس حرکت را به بدن‌تان گزارش می‌دهد. بینایی، سومین سیستم است، مانند چشم که محیط اطراف را سنجش و ارزیابی می‌کند و به همین دلیل، حفظ تعادل با چشم‌های بسته، چالشی بزرگ‌ است.

مشکلات تعادلی به بینایی مربوط است. به‌دلیل پیچیدگی سیستم‌های تعادلی، ارزیابی و پرورش تعادل تحت شرایط گوناگون، از اهمیت خاصی برخوردار است. برای نمونه، تست تعادل با چشمان بسته، ابزاری خوب ومهم است. حفظ تعادل هنگام بلند شدن و همچنین در وضعیت‌هایی نزدیک‌تر به زمین هم چالش‌های خوبی هستند. اما حفظ تعادل با حرکات ترکیبی، سیستمی متفاوت را به‌کار می‌گیرد. تمرینات تعادلی باید بخشی از برنامه منظم فیتنس شما باشد.

تعادل خوب به چه چیزی نیاز دارد و چگونه تعادل را افرایش دهید؟

ایجاد تعادل، نیازمند وضعیت خوب بدنی و میان‌تنه‌ای قوی است. این نتایج درمقابل به پیشرفت تعادل کمک می‌کنند از آسیب و صدمه حین فعالیت‌ها پیشگیری کرده و ارتقاء عملکرد ورزشی را دربر دارند. برای همراه کردن تعادل با برنامه فیتنس‌تان، سعی کنید به‌جای استفاده از دستگاه‌های بدنسازی، از وزنه‌های آزاد استفاده نمایید. به میانه‌بدن‌تان و تقویت و استحکام عضلات شکمی در طول تمام تمرینات، توجه کافی داشته باشید.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چگونه تعادل بدن را افزایش دهید و به تعادل بهتری برسید؟ -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات