67هزار دانش آموزسیستان وبلوچستان تحت پوشش طرح اقات فراغت قرار گرفتند

سعیده سرلگزایی مقدم روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دانش آموزان در افزون بر 136 پایگاه طرح اوقاف فراغت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان مهارت های فرهنگی و قرآنی را فرا گرفتند.
وی گفت: این نهاد همچنین برای سالجاری نیز برنامه های متنوعی را برای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان پیش بینی کرده است.
وی با بیان اینکه هم اینک 621 هزار دانش آموز در مدارس سیستان و بلوچستان مشغول تحصیل هستند افزود: آموزش و پرورش دغدغه همه دانش آموزان را دارد و اگر نهادها و ارگان ها با این نهاد تربیتی همکاری کنند دانش آموزان بیشتری را تحت پوشش برنامه ها قرار خواهد داد.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان تصریح کرد: فعالیت های علمی و آموزشی به تنهایی نمی تواند پاسخگوی نیازهای آموزشی و تربیتی نوجوانان و جوانان باشد بر این اساس ضروری است با توجه به اهمیت اوقات فراغت دانش آموزان در سازندگی شخصیت آنان این مهم بیش از گذشته مورد توجه همگان قرار گیرد.
هم اینک 36 هزار و 700 فرهنگی سیستان و بلوچستان در افزون بر 6 هزار مدرسه سکان دار تعلیم و تربیت استان هستند.
7316 /8005/6081

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «67هزار دانش آموزسیستان وبلوچستان تحت پوشش طرح اقات فراغت قرار گرفتند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات