سریال اعتراض ها علیه ترامپ؛ اینبار در سن خوزه

شبکه تلویزیونی 'سی ان ان' روز جمعه گزارش داد: مخالفان و موافقان ترامپ شب گذشته (پنج شنبه شب) زمانی که ترامپ تجمع انتخاباتی در 'سن خوزه' داشت در خیابان های این شهر با یکدیگر درگیر شدند.
سی ان ان گزارش داد: زمانی که ترامپ تجمع انتخاباتی خود را در این شهر برگزار می کرد مخالفان در نزدیکی آنها با در دست داشتن پرچم مکزیک و شعارنوشته هایی علیه ترامپ، بر ضد او دست به تجمع اعتراض آمیز زدند.
سی ان ان افزود نیروهای پلیس برای پراکنده کردن معترضان وارد عمل شدند.
بنابراین گزارش مخالفان ترامپ دست نوشته ای داشتند که بر روی آن نوشته شده بود: ما نیازمند جامعه گرایی هستیم، و دیگری نوشته شده بود: رای دادن به ترامپ رای به فاشیسم است.
سی ان ان گزارش داد تاکنون یک نفر توسط نیروهای پلیس بازداشت شد.
به گزارش ایرنا، طی روزهای اخیر اعتراض ها علیه دونالد ترامپ در جریان تجمعات انتخاباتی وی به خصوص در ایالت کالیفرنیا شدت گرفته است.
درمورخ هشتم خرداد ماه گذشته هزاران تن در 'سن دیگو' کالیفرنیا و در نزدیکی محل برگزاری کارزار انتخابات ترامپ دست به تظاهرات زدند و نیروهای پلیس 12 معترض را دراین زمینه بازداشت کرد.
پنجم اردیبهشت ماه «گذشته » نیز ، اعتراض های گسترده ای توام باخشونت در شهر 'آلبوکرکی' ایالت نیومکزیکو آمریکا در اطراف محل سخنرانی ترامپ روی داد.
دراین اعتراض ها نیروهای پلیس با استفاده از یگان سواره، نارنجک های دود زا ودر نهایت گاز اشک آور، معترضانی را که اقدام به پرتاب سنگ، شیشه های بطری، آتش زدن اشیا زده بودند، متفرق کردند. در این بین هشت نفر نیز بازداشت شدند.
ترامپ ملاک نیویورکی که در ژوئن 2015میلادی، نامزدی خود را ریاست جمهوری 2016آمریکا را اعلام کرد؛ با کنار رفتن سایر رقبای هم حزبی تنها نامزد حزب جمهوریخواه به شمار می رود.
'پل رایان' رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که حدود یکماه پیش گفته بود وی در حال حاضر آمادگی آنرا ندارد که از نامزدی ترامپ بعنوان نامزد نهایی این حزب حمایت کند، روز گذشته (پنجشنبه) حمایت خود را از وی اعلام کردو افزود که در پائیز امسال به ترامپ رای خواهد داد.
اروپام **1302**1488 **

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سریال اعتراض ها علیه ترامپ؛ اینبار در سن خوزه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات