تزریق سه هزار میلیاردریال روند اجرایی آزادراه شیراز به اصفهان را سرعت داد

به گزارش ایرنا ، سید محمد علی افشانی شامگاه پنجشنبه در حاشیه بازدید از پروژه آزاد راه شیراز – اصفهان که با حضور میرشفیعی معاون آزادراه های وزارت راه و شهرسازی، مدیران استان، مدیران و پیمانکاران پروژه صورت گرفت افزود: مقایسه میان بازدید شش ماه قبل و بازدید امروز از این پروژه مهم ارتباطی و ترانزیتی نشان می دهد که فعالیت های صورت گرفته در تمام قطعات پروژه سرعت هماهنگ گرفته و امیدوار کننده است.
وی اظهار داشت: امیدواریم بر اساس پیش بینی ها، در هفته دولت سال 97 این پروژه به بهره برداری برسد .
افشانی گفت: فارس تنها استان پهناور کشور با پنج میلیون نفر جمعیت حتی یک کیلومتر آزادراه ندارد ودر طول سال ترافیک بالای جاده ای این استان به دلیل موقعیت نسبت به استان های همجوار فارس موجب شده که میزان تلفات بسیار بالایی در طول سال داشته باشد.
وی با اشاره به این که پروژه آزاد راه شیراز-اصفهان با 230 کیلومتر طول، 130 کیلومتر مسافت را کوتاه تر می کند و تاثیر فراوانی در زمان سفر، صرفه جویی در سوخت و استهلاک ماشین ها دارد، گفت: در بازدید از این پروژه همه مدیران مرتبط حضور دارند تا اگر مشکلی در زمینه تملک و واگذاری معادن برای مصالح مورد نیاز پروژه وجود دارد، رفع شود.
استاندار فارس گفت که پروژه آزاد راه شیراز – اصفهان به دلیل اهمیت فوق العاده ای که دارد، مهم ترین پروژه استان محسوب می شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا، استاندار فارس در این بازدید 12ساعته به صورت زمینی از تمام فازهای پروژه آزاد راه شیراز – اصفهان بازدید کرد و نحوه فعالیت پیمانکاران این پروژه را مورد بررسی قرار داد .
5054/1042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تزریق سه هزار میلیاردریال روند اجرایی آزادراه شیراز به اصفهان را سرعت داد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات