کی‌روش : عزت فوتبال ایران را به خطر انداختید

سرمربی تیم ملی پس از کنفرانس مطبوعاتی پیامی منتشرکرد که نشان می دهد همچنان از ماجرای استادیوم آزادی ناراحت است. 
به گزارش عصرایران او هرچند در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی مقدونیه در مورد ناراحتی اش صحبت نکرد اما پس از آن در پیامی به مساله زمین تمرین تیم ملی پرداخت. 
او در شرایطی در مورد استادیوم ازادی صحبت کرد که مدیرشرکت توسعه و تجهیز هم در مورد سرمربی تیم ملی صحبت کرده بود و به نظر می رسد صحبت های کی روش در جواب مدیراخراج شده استادیوم آزادی و مدیرشرکت توسعه و تجهیز باشد که در عرض 48 ساعت در مورد سرمربی تیم ملی صحبت کردند. 
کی روش در این پیام که ورزش 3منتشر کرده نوشته است:«پیروزی مهمی را مقابل مقدونیه کسب کردیم اما از آن مهمتر، درس هایی بود که بازیکنانم توانستند از این دیدار بگیرند. ما مقابل تیمی قرار گرفتیم که سازماندهی خوبی داشت و باید در طول بازی تصمیمات سریعی اتخاذ می کردیم.
 ما هرگز در آسیا بازی در این سطح با پاس های سریع انجام نداده بودیم و برای بازیکنان مهم بود که چنین بازی را مقابل یک تیم اروپایی تجربه کنند. از مقدونیه بابت حضور در این دیدار تشکر می کنم و از بازیکنانم نیز برای تلاش هایشان طی چند روز گذشته متشکرم.»
سرمربی تیم ملی این پیروزی را تقدیم مردم ایران و مدیر ورزشگاه آزادی کرد :«این پیروزی را به تمامی مردم ایران تقدیم می کنم که همواره تیم ملی و بازیکنان آن را حمایت کرده اند. من همچنین می خواهم این نتیجه را به آقای مدبر تقدیم کنم که گفته بود ما قبل از بازی مقابل گوام 10 بار از استادیوم آزادی استفاده کرده ایم و مرا به رفتار غیر حرفه ای در این مورد متهم کرد و در عین حال عزت و غرور کشور ایران را نیز به خطر انداخت. از آقای مدبر می خواهم بپرسم اینکه من می خواهم از تیم ملی یا فوتبال ایران دفاع کنم غیر حرفه ای است یا اینکه شما عزت فوتبال یک کشور را به خطر می اندازید؟»
کی روش به صحبت های مدیر این طور جواب می دهد:«می خواهم به آقای مدبر یادآوری کنم که ما کجا 10 بار تمرین کرده بودیم. این استادیوم ملی پرتغال بود که به طور رایگان با تقاضای شخصی من در اختیار تیم ملی ایران قرار گرفت و بازیکنان در آن تمرین می کردند. مسئله ای که متاسفانه در ایران تحقق آن به هیچ عنوان ممکن نیست.
 باید به آقای مدبر یادآوری کنم که ایران نیز چنین استادیوم ملی دارد و با توجه به توافقی که ایشان با آقای تاج اخیرا داشته اند، تیم ملی ایران باید در آن تمرین کند. اما همه ما می دانیم که بار دیگر همان داستان تکراری رخ داد. من احترام زیادی برای شغل خودم، بازیکنانم، کادر فنی و مجموعه تیم ملی ایران قائل هستم و نمی توانم چنین دروغ ها و اتهامات زشت و ناپسندی را بپذیرم.»
کارلوس کی روش پیش از سفر به مقدونیه اعلام نیاز کرده بود که تیم ملی یک جلسه در استادیوم آزادی تمرین کند اما مدیریت استادیوم ازادی به دلیل ترمیم چمن از آن جلوگیری کرده بود. 

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کی‌روش : عزت فوتبال ایران را به خطر انداختید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات