انتخاب مدیرکل راه و شهرسازی کردستان با هماهنگی استاندار صورت گرفت

محمد سعید ایزدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص روند انتخاب مدیر کل جدید راه و شهرسازی استان کردستان گفت: انتخاب مدیر کل جدید برای راه و شهرسازی استان کردستان با هماهنگی مدیریت ارشد استان به ویژه شخص استاندار صورت گرفته است.

وی در پاسخ به این سوال که نسبت به اعتراض نمایندگان مردم کردستان در خصوص انتصاب مدیر کل جدید راه و شهرسازی وزارت خانه چه واکنشی داشته است، عنوان کرد: این انتصاب در چهارچوب قانون بوده و این جزو اختیارات وزارت راه و شهرسازی است و هماهنگی های لازم با استاندار کردستان در این خصوص انجام شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا از میان مجموع مدیران استانی فردی به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی منصوب نشد، بیان کرد: این جزو اختیارات وزیر است و به همین دلیل مجموعه به این نتیجه رسید که این انتصاب به نفع استان کردستان است.

به دنبال انتصاب شهرام ملکی به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی استان کردستان، دو نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی نسبت به این انتصاب واکنش نشان داده و از این انتصاب انتقاد کردند.

سید احسن علوی نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران و حمدالله کریمی نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاران از انتصاب مدیر کل غیربومی برای راه و شهرسازی استان کردستان انتقاد کرده و خواستار هماهنگی بیشتر در این زمینه شده بودند.

شهرام ملکی مدیر کل جدید راه و شهرسازی استان کردستان در روزهای میانی هفته گذشته حکم مسئولیت گرفت و طی مراسمی با حضور معاون وزیر در سنندج معرفی شد و جای محمد صادق وجدی را گرفت.

در حالی که یکی از شعارهای دولت روحانی از زمان آغاز به کار تاکنون استفاده از مدیران بومی در ادارات و سازمان های دولتی این استان است، ولی انتخاب جدید برای راه و شهرسازی کردستان لرستانی و همشهری استاندار است و به همین دلیل انتقادهای زیادی در این راستا مطرح شد.

بعد از این انتصاب واکنش های مختلفی در خصوص این انتصاب صورت گرفت و علاوه بر اعتراض رسمی دو نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی، در فضای مجازی نیز مسائل مختلفی در این خصوص مطرح شد.

محمد صادق وجدی مدیر کل سابق راه و شهرسازی کردستان که از زمان دولت قبلی عهده دار این مسئولیت بود، بعد از رفتن از کردستان به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز منصوب شده و در این استان فعالیت می کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتخاب مدیرکل راه و شهرسازی کردستان با هماهنگی استاندار صورت گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات