تزریق اعتبار سه هزار میلیاردریال روند اجرایی آزادراه شیراز به اصفهان را سرعت بخشید

به گزارش ایرنا ، سید محمد علی افشانی شامگاه پنجشنبه در حاشیه بازدید از پروژه آزاد راه شیراز – اصفهان که با حضور مهندس میرشفیعی معاون آزادراه های وزارت راه و شهرسازی، مدیران استان و مدیران و پیمانکاران پروژه صورت گرفت افزود: مقایسه میان بازدید شش ماه قبل و بازدید امروز از این پروژه مهم ارتباطی و ترانزیتی نشان می دهد که فعالیت های صورت گرفته در تمام قطعات پروژه سرعت هماهنگ گرفته و امیدوار کننده است.
وی اظهار داشت: امیدواریم امسال سال خوبی برای پروژه بوده و بر اساس پیش بینی ها، در هفته دولت سال 97 به بهره برداری برسد که با توجه به پیشرفت های پروژه، این پیش بینی عملی خواهد بود.
استاندار فارس با بیان این که بازدید از پروژه آزاد راه شیراز – اصفهان خیلی متفاوت از بازدید قبلی بوده و نشان می دهد که پیگیری ها نتیجه داده است، افزود: برای تسریع در اجرای این پروژه مدیریت ارشد استان فارس دیدارهایی با معاون اول محترم ریاست جمهوری، رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی، وزیر محترم راه و شهرسازی و وزیر محترم دفاع داشته است و با توجه به تاکید ریاست محترم جمهوری در سفر به استان مبنی بر تسریع در ساخت پروژه آزاد راه شیراز-اصفهان، نامه هایی نیز در این زمینه به آنان تقدیم کرده است که زمینه فعال شدن این پروژه را فراهم کرده است.
استاندار فارس با بیان اینکه پروژه آزاد راه شیراز – اصفهان به دلیل اهمیت فوق العاده ای که دارد، مهم ترین پروژه استان محسوب می شود، ادامه داد: به این دلیل که فارس تنها استان پهناور کشور با پنج میلیون نفر جمعیت حتی یک کیلومتر آزادراه ندارد و بزرگراه های خیلی محدود دارد ودر طول سال ترافیک بالای جاده ای این استان به دلیل موقعیت نسبت به استان های همجوار فارس موجب گردیده که میزان تلفات بسیار بالایی در طول سال داشته باشد.
افشانی با اشاره به این که پروژه آزاد راه شیراز-اصفهان با 230 کیلومتر طول، 130 کیلومتر مسافت را کوتاه تر می کند و تاثیر فراوانی در زمان سفر، صرفه جویی در سوخت و استهلاک ماشین ها دارد، گفت: در بازدید از این پروژه همه مدیران مرتبط حضور دارند تا اگر مشکلی در زمینه تملک و واگذاری معادن برای مصالح مورد نیاز پروژه وجود دارد، رفع شود.
براساس اینگزارش استاندار فارس در این بازدید 12ساعته به صورت زمینی از تمامی فازهای پروژه آزاد راه شیراز – اصفهان بازدید کرد و نحوه فعالیت پیمانکاران این پروژه را مورد بررسی قرار داد .
5054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تزریق اعتبار سه هزار میلیاردریال روند اجرایی آزادراه شیراز به اصفهان را سرعت بخشید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات