۳۸۰۰ نیروی خدماتی نظافت حرم مطهر امام(ره) را انجام می دهند

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین جعفری با اشاره به حضور گسترده مشتاقان «امام دلها» در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: سازمان مدیریت پسماند به روال سنوات گذشته همراه سایر واحدهای معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، پاکیزه سازی محوطه داخلی و بیرونی حرم مطهر و جمع آوری پسماند را بر عهده خواهد داشت.

وی افزود: در راستای ارائه خدمات مطلوب به زائرین حرم مطهر بیش از ۴۵ هزار نفر ساعت کارگر به کار گرفته شده اند تا نظافت و رفت و روب معابر اصلی و جمع آوری پسماند و نخاله های ساختمانی در مجموعه بهشت زهرا و اطراف مرقد حضرت امام خمینی (ره) انجام شود.

جعفری در ادامه با بیان اینکه اقدامات سازمان مدیریت پسماند در دو بخش جمع آوری پسماندهای تر و خشک و نظافت و پاکسازی انجام گرفته است خاطرنشان کرد: این سازمان با برگزاری جلسات مستمر با حضور معاونین ، مدیران و ناظرین سازمان، ادارات بازیافت و خدمات شهری مناطق، نسبت به تبیین و تقسیم وظایف بخشهای مختلف و هماهنگی های لازم در خصوص ارائه خدمات مطلوب به زائرین اقدام نمود .

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به استقرار نیروی انسانی در محوطه داخلی و بیرونی حرم مطهر و بکارگیری بیش از ۹۴۰ دستگاه انواع ماشین آلات مکانیزه شامل جاروب بزرگراهی ،جدول شوی ،کامیون و کامیونت های جمع آوری زباله، لودر، جرثقیل و تانکر آب افزود: نیروهای این سازمان از شب قبل از شروع مراسم در حرم مطهر امام (ره) حضور یافتند و به صورت مستمر به پاکسازی ، نظافت و شستشوی معابر و مسیرهای حرم مطهر و جمع آوری پسماند قبل و بعد از برگزاری مراسم مشغول بوده و خواهند بود.

وی تاکید کرد: در مجموع ۳۸۰۰ نیروی انسانی نظافت و رفت و روب حرم مطهر و محوطه اطراف آن را بر عهده دارند.

جعفری ضمن اشاره به توزیع هفت تن کیسه مخصوص پسماند خشک در مبادی ورودی جهت اتوبوسهای حامل کاروان زائرین شرکت کننده در مراسم افزود: بیش از دو هزار مخزن با حجم های متفاوت در سطح بهشت زهرا(س) و مرقد مطهر امام راحل جانمایی شده است که امیدواریم با مشارکت شهروندان و اطلاع رسانی که از طریق بروشورها و تبلیغاتی که در محوطه پارکینگ ها و هنگام ورود اتوبوس های حامل زائرین خواهد شد شاهد پاکیزگی و نظافت حرم مطهر و اطراف آن باشیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در بزرگداشت مراسم ارتحال امام(ره) نیز سمن های زیست محیطی با حضور گسترده خود در اماکن فرهنگی مناطق، واقع در پهنه های مشخص شده و همچنین اماکن توزیع بسته های پذیرای به شهروندان کیسه های مخصوص پسماند تقدیم می کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۳۸۰۰ نیروی خدماتی نظافت حرم مطهر امام(ره) را انجام می دهند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات