مناظره بر سر عضویت در سازمان تجارت جهانی در شبکه «افق»

180 درجه برنامه «۱۸۰ درجه» شبکه افق در این قسمت موضوع عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی را بررسی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ پانزدهمین قسمت  از برنامه «180 درجه» به سردبیری و تهیه کنندگی سیدمرتضی فاطمی با حضور ابراهیم رزاقی و محمد سبزعلیپور روز جمعه ساعت 17:30  از شبکه «افق» پخش می شود.

موضوع این قسمت از برنامه  «عضویت در سازمان تجارت جهانی » است و محمدسبزعلیپور، رئیس مرکز تجارت جهانی ایران به عنوان موافق این اتفاق با ابراهیم رزاقی، استاد دانشگاه و محقق اقتصادی به گفت و گو می پردازد. سبزعلیپور معتقد است پیوستن ایران به سازمان تجارت جهانی امری است ضروری اما با توجه به نبود زیر ساخت و برخی مسائل ایدئولوژیک مانند دشمنی با رژیم اشغالگر قدس این اتفاق غیر ممکن است اما از نظر ابراهیم رزاقی پیوستن به سازمان تجارت جهانی و باقی امتیازات این چنینی همه ابزار های غرب برای سلطه ی بیشتر روی کشور های ضعیف هستند و ورود ایران به این سازمان باعث ضرر های هنگفت اقتصادی و افزایش نفوذ غرب در کشور می شود.

علاوه بر این ها مهمانان این قسمت به مسائل جزئی تری مانند اقتصاد مقاومتی، برجام اقتصادی و... نیز ورود پیدا می کنند.

تکرار پانزدهمین قسمت این برنامه برای پخش از شبکه افق در روز جمعه  6 خرداد ساعت 24 به روی آنتن می رود.

بازپخش دیگر این برنامه را می توانید در ساعت 21:30 روز دوشنبه از همین شبکه ببینید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مناظره بر سر عضویت در سازمان تجارت جهانی در شبکه «افق»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات