حرم عبدالعظیم(ع) میزبان مردم ایران است/اجرای برنامه‌های فرهنگی

به گزارش خبرنگار مهر، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران میزبان زائرانی از استان های مختلف کشور است.

جمع کثیری از مردم متدین و انقلابی کشور که به منظور شرکت در ویژه برنامه سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل وارد استان تهران شده اند، در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) نیز حاضر شدند.

پیش بینی می شود که با اتمام برنامه های سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل و از ظهر جمعه بر تعداد زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) افزوده شود.

آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برنامه های ویژه ای را برای زائران و مردم شهرستان های مختلف که در این مکان مقدس حضور پیدا می کنند، تدارک دیده است.

برنامه های ویژه ای نیز از سوی شهرداری منطقه ۲۰ همزمان با ۱۴ خرداد پیش بینی شده و در حال اجراست که برخی این برنامه ها با استقبال زائران مواجه شده است.

سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های پیش بینی شده برای استقبال و پذیرایی از زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل اظهار داشت: ایستگاه های فرهنگی و صلواتی از سوی شهرداری منطقه ۲۰ همزمان با ۱۴ خرداد راه اندازی شده است.

وی با تأکید بر راه اندازی ایستگاه های فرهنگی با رویکرد معرفی امام راحل به اقشار مختلف مردم افزود: ۶ ایستگاه فرهنگی به منظور پوشش برنامه های ارتحال امام راحل برای زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در ضلع جنوبی این حرم مطهر استقرار پیدا کرده اند.

صفوی ادامه داد: محوریت برنامه های پیش بینی شده در این ایام، تببین شخصیت امام راحل و توسعه و تعمیق برنامه های ارزشی و فرهنگی خواهد بود.

شهردار منطقه ۲۰گفت: برنامه هایی نیز از سوی شهرداری منطقه ۲۰ برای آشنایی نسل جوان با ابعاد مختلف شخصیتی امام خمینی(ره) پیش بینی شده که برنامه جلوس تا عروج یکی از این برنامه های محوری است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حرم عبدالعظیم(ع) میزبان مردم ایران است/اجرای برنامه‌های فرهنگی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات