اختلاف‌سلیقه در فوتبال اردبیل رفع شود

به گزارش خبرنگار مهر، رضا کریمی پیش از ظهر جمعه در نشست هم‌اندیشی فوتبال اردبیل با بیان اینکه مراجعات مکرری برای رفع مشکلات فوتبال اردبیل داشته است، تصریح کرد: مشکلات فوتبال اردبیل و اختلاف‌سلیقه‌ها باید رفع شود.

وی افزود: نمی‌توان فوتبال اردبیل را با نگاه جزیره‌ای و برنامه‌های جدا از هم ادارات به وضعیت مطلوب رساند و لازم است ظرفیت تمامی دستگاه‌ها تجمیع شده و به شکل مطلوب به کار گرفته شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با تأکید به اینکه در تجربه تاریخی مردم در زمان انقلاب، از جمله عوامل پیروزی وحدت و هم‌افزایی بود، اضافه کرد: در حوزه‌های مختلف بدون وحدت و هم‌افزایی نمی‌تواند به نتیجه مطلوب دست یافت.

کریمی با تأکید به اینکه غیبت مدیران اداره ورزش و شهرداری اردبیل در این نشست پذیرفته نیست، ادامه داد: این غیبت نشان می‌دهد حتی کانون هواداران تعامل مطلوبی با شهرداری ندارد و شهرداری نتوانسته اجماعی در بین بخش‌های مختلف حامی فوتبال به وجود آورد.

وی با اشاره به مسئولیت نمایندگان مجلس برای رفع مشکلات استان در حوزه‌های مختلف افزود: باید با رفع اختلاف‌نظرها مشکلات فوتبال استان حل شود و بتوان پتانسیل فوتبال استان را احیا کرد.

وی تأکید کرد: نمایندگان مجلس نیز به سهم خود تلاش خود را به کار خواهند بست تا اختلافات فوتبال استان حل و فصل شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اختلاف‌سلیقه در فوتبال اردبیل رفع شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات