افتتاح طرح‌های بزرگ صنعتی در خراسان جنوبی سبب رونق اقتصادی می‌شود

خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه بیشتر واحدهای تولیدی استان با مشکل سرمایه در گردش مواجه هستند، گفت: افتتاح طرح‌های عمرانی و مهم صنعتی در خراسان جنوبی سبب ایجاد اشتغال پایدار ورونق اقتصادی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، وجه الله خدمتگزار در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان‌جنوبی که با حضور معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، اظهار داشت: خراسان جنوبی استانی نیازمند توجه مسئولان کشوری است.

وی با بیان اینکه باید مشکلات کارخانه کک در طبس برطرف شود، افزود: با توجه به موقعیت و شرایط خاص خراسان جنوبی باید مسئولان کشوری به این استان توجه بیشتری داشته باشند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه امید است کارخانه کک طبس هرچه زودتر به بهره  برداری برسد، گفت: مقام معظم رهبری امسال را سال "اقتصاد مقاومتی,؛ اقدام و عمل" نامگذاری کردند و مسئولان تلاش کنند تا این شعار محقق شود.

خدمتگزار  با بیان  اینکه افتتاح طرح‌های عمرانی مهم صنعتی خراسان‌جنوبی سبب کمک به رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال می‌شود، افزود: بخشی از واحدهای صنعتی و تولیدی در خراسان جنوبی با مشکل سرمایه در گردش مواجه بوده  که در این راستا مسئولان باید تلاش کنند این مشکل برطرف شود.

وی با بیان اینکه مسئولان باید تلاش کنند تا 400 میلیارد تومان اعتباری که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای واحدهای تولیدی دارای مشکل خراسان‌جنوبی در نظر گرفته شده هرچه زودتر جذب شود، اظهار داشت: مسئولان تلاش کنند تا شرکت سیمان باقران درمیان که به سهامداران خود وعده داده بود به بهره برداری رسد تا اعتماد مردم نسبت به مسئولان خدشه دار نشود.

استاندار خراسان جنوبی گفت: مدیران استانی باید با مدیران مرکز در یک برنامه زمان‌بندی شده مشخص با هدف ایجاد ارتباط و رفع مشکلات برنامه ریزی کرده و برنامه‌هایی که از سوی وزارت صنعت و معدن برای خراسان‌جنوبی تنظیم شده را تدوین تا نسبت به بومی سازی آن اقدام شود.

وی با بیان اینکه جمع زیادی از مردم مرزنشین خراسان جنوبی بر مبنای اعتقاد و باوری که دارند در پروژه سیمان باقران سهام دار هستند، اظهار داشت: این پروژه نیاز توجه بیشتری داشته که امید است با اجرایی شدن سرمایه در گردش این پروژه هر چه زودتر به بهره برداری رسد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افتتاح طرح‌های بزرگ صنعتی در خراسان جنوبی سبب رونق اقتصادی می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات