مشتریان موسسه میزان خراسان‌جنوبی در انتظار دریافت سپرده خود هستند

ناصری فرماندار بیرجند فرماندار بیرجند با بیان اینکه هدایت تسهیلات به طر‌ح‌های دانش بنیان وارائه تسهیلات سرمایه در گردش زمینه ساز اشتغال می‌شود،گفت: در استان خراسان جنوبی به ویژه بیرجند دارندگان سپرده‌های ۴۰ میلیون تومانی موسسه میزان درانتظار دریافت سپرده خودهستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علی ناصری در دیدار با مدیریت امور شعب و بازاریابی منطقه چهار بانک صادرات ایران اظهار داشت:  خراسان جنوبی از خشکسالی‌های 18 ساله رنج برده و سال‌ها است که با این موضوع دست و پنجه نرم می‌کند.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های دولت و توسعه همه جانبه استان خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند می‌شود، افزود:  دارندگان سپرده‌های بیش از 40 میلیون تومان هنوز منتظر دریافت سود سپرده‌های خود هستند.

فرماندار بیرجند گفت: سپرده‌های 40 میلیون تومانی که مردم هنوز دریافت نکردند مشکلات زیادی را برای آنها ایجاد کرده که دراین راستا حل وفصل موضوعات باید برطرف شود.

ناصری  افزود: هدایت تسهیلات به طرح‌های دانش بنیان و ارائه تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی و خدماتی در شهرستان بیرجند در بخش‌های مختلف توانمندسازی این واحدها و زمینه افزایش در اشتغال می‌شود.

وی اظهار داشت: بستر سازی بانک صادات در زمینه تسهیل و رفع موانع تولید از اهمیت زیادی برخوردار است و عملکرد موثر مدیریت بانک صادرات ایران برای حل مشکلات سپرده گذاران تعاونی اعتبار منحله میزان در استان خراسان جنوبی تا کنون مطلوب بوده است.

فرماندار بیرجند گفت: مردم خراسان جنوبی بیشتر سرمایه خود را در موسسه منحله میزان گذاشته بودند که بعد از برشکست شدن این موسسه مشکلات زیادی برای مردم این منطقه به وجود آمد.

منصور بلوک نیز در این نشست اظهار داشت: بانک صادرات با جدیت در حال پیگیری برای رفع موانع قضایی برای تملک اموال متعلق به میزان برای واریز نقدینگی به حساب هیئت تصفیه موسسه و امکان برداشت سپرده‌های مردمی است.

وی با بیان اینکه بانک صادرات برای پرداخت تسهیلات بانکی آمادگی لازم را دارد، افزود: مشکلات و چالش‌های ایجاد شده توسط موسسه منحله میزان  نزدیک به بحران بود که با حضور به موقع مسئولان بانک صادرات مشکلات برطرف شد.

مدیریت امور شعب و بازاریابی منطقه چهار بانک صادرات گفت: تلاش برای وصول مطالبات معوق مردم در موسسه میزان توسط بانک صادرات ادامه دارد.

بلوک افزود: از فرماندار بیرجند درباره بازپرداخت بدهی‌های معوقه بانکی این موسسه خواستار مساعدت داریم. در حال حاضر شاهد عملکرد مطلوب و موثر بانک صادرات در زمینه حل و فصل مشکلات موسسه میزان هستیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشتریان موسسه میزان خراسان‌جنوبی در انتظار دریافت سپرده خود هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات