هدف از تحریف راه امام (ره) از بین بردن روحیه استکبارستیزی مردم است

سرهنگ حسین کریمی پنجشنبه شب درآیین گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران در مسجدجامع کلاله افزود: مهمترین موضوعی که درحال حاضر انقلاب اسلامی را تهدید می کند، تحریف خط و منش امام (ره) است.
وی به ویژگی های قیام امام خمینی (ره) اشاره و تصریح کرد: امام راحل(ره)برای بیرون راندن آمریکا واسرائیل از کشورمان قیام کرد.
کریمی افزود: امروز دستگاه دیپلماسی ایران گول لبخندهای آنها را نخورند چراکه به فرموده امام خمینی(ره)و مقام معظم رهبری، آمریکا قابل اعتمادنیست.
جانشین سپاه نینوا استان گلستان تاکیدکرد: مردم باید راه امام راحل(ره) را از اسناد موجود جستجو کنند نه ازخواب وخاطرات دیگران.
وی یکی ازویژگی های بارز امام راحل(ره) را قاطعیت برشمرد وخاطر نشان کرد: دریخش های مختلف تاریخ به کرات تاکید شده است که امام خمینی(ره) در عرصه های مهم تصمیمات جدی و قاطعی گرفته اند.
سرهنگ کریمی موفقیت در سطوح مختلف سیاسی و نظامی را بدون مبارزه بی معنی دانست و اظهار داشت: باید مبارزه در سطوح مختلف سیاسی و نظامی تداوم داشته باشد و اکنون به سطحی از قدرت نظامی رسیده ایم که توانایی مقابله با هر تهدید نظامی از سوی آمریکا را داریم.
شهرستان کلاله با110 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان قراردارد.
/1860/ 7478

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هدف از تحریف راه امام (ره) از بین بردن روحیه استکبارستیزی مردم است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات