برخلاف قانون طبیعت جنس نر این حیوان باردار می شوند! · -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها

آکاایران: در ادامه موجودی را به شما معرفی می کنیم که برخلاف همه موجودات جهان هستی، جنس نر آن ها باردار می شوند!


به گزارش آکاایران: عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری خارق العاده اختصاص پیدا کرده که با تجهیزات عکاسی زیر آب ثبت شده است. اسب های دریایی را خیلی ها می شناسند اما شاید کمتر با خصوصیات آنها آشنا باشند.


اسب دریایی یا اسب ماهی یک نوع ماهی از خانواده سوزن ماهیان (syngnathidae) است که در آبهای حاره ای و معتدل سرتاسر جهان یافت می شود. طول بدن اسبهای دریایی از ۱۶ میلی متر تا ۳۵ سانتی متر متغیر است.


مشخصه ویژه این نوع ماهیها این است که آنها از جمله معدود ماهیانی هستند که در آنها جنس نر حامله می شود. طول مدت حاملگی در اسب دریایی بین ۱۰ روز تا ۶ هفته متغیر است.


اسب دریایی نر که باردار می شود


,باردار شدن جنس نر,باردار شدن اسب ماهی,باردار شدن اسب آبی,[categoriy]

برخلاف قانون طبیعت جنس نر این حیوان باردار می شوند ·

برخلاف قانون طبیعت جنس نر این حیوان باردار می شوند! · -آکاباردار شدن جنس نر,باردار شدن اسب ماهی,باردار شدن اسب آبی,باردار شدن اسب دریایی,حیوانات نری که باردار می شوند,حیوانات نر باردار

آکاایران: برخلاف قانون طبیعت جنس نر این حیوان باردار می شوند! ·


این ماهی غیر معمول بلند قد دارای سری به شکل اسب است و به سمت بالا شنا می کند. بیشتر اوقات اسبهای دریایی بدون حرکت باقی می مانند این حالت را به صورت گیر دادن دم چسبیده خود در لابه لای مرجانها و جلبکهای دریایی انجام می دهند و با همین حرکت در مقابل دشمنان ایجاد استتار می کنند.

چشمها مستقل از سر به طرفین حرکت می کنند و به این وسیله دائماً مراقبت دشمنان بوده و همچنین غذای خود را جستجو می کنند. نوع ماده این حیوان تخم های خود را در کیسه نوع نر می ریزد و در همانجا نوزادان از تخم بیرون می آیند که به شکل اسبهای دریایی کوچک می باشند.


اسبهای دریایی دارای بالهای حرکتی در پشت خود هستند که بیش از ۳۵ بار در ثانیه در نوسان است. همچنین این موجودات دارای باله های جانبی بسیار ریزی در نزدیکی پشت سر هستند که برای کنترل حرکت آنها استفاده می شود.

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخلاف قانون طبیعت جنس نر این حیوان باردار می شوند! · -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات