فاطمه دختر من است!

كمتر كسي است كه از مرگ دلخراش و تاثربرانگيز فاطمه كوچولوي پنج ساله بي خبر مانده باشد. سرویس اجتماعی فردا؛ حسین قربانزاده: كمتر كسي است كه از مرگ دلخراش و تاثربرانگيز فاطمه كوچولوي پنج ساله بي خبر مانده باشد. امروز به همراه برخي دوستان به محله خيابان قائم شهرك رضويه (كاروان) رفتيم و محل اين حادثه تاسف انگيز را از نزديك ديديم. شهرك كاروان از مناطق جنوبي و محروم شهر تهران است . شايد جالب باشد كه بدانيد اهالي اين شهرك اتفاق مشابه ديگري را هم در سال 1381 تجربه كردند البته نه در بوستان كوهسار منطقه خودشان كه در پارك شهر مقابل ساختمان مركزي شهرداري تهران وقتي كه دانش آموزان دبستان دخترانه طه شهرك كاروان براي اردوي يك روزه از اين منطقه جنوبي به مركز شهر آمدند اما تفريح آنها به ماتم تبديل شد و در روز روشن شش دانش آموز در استخر پارك شهر غرق شدند و متاسفانه مسوولان وقت براي رهايي از چنگال قانون، مطابق تاييد كارآگاهان دايره 10 جنايي وقت، سندسازي كردند. حالا باز هم شهرك كاروان ماتم كده است.  مصيبت سهمگين است و دل هر انساني را به درد مي آورد. چه كوته نظر و كوته فكر هستند آنان كه براي حفظ و حراست از جايگاه و پست و مقام و ميز خودشان، به دنبال اين هستند كه بر اين واقعه دردناك سرپوش بگذارند و چه خائن و بي مروت هستند كساني كه تلاش مي كنند از اين نمد كلاهي براي رقابت سياسي خود دست و پا كنند و بر موج مصيبت فاطمه كوچولو سوار شوند و رقيب را زمين بزنند.فاطمه كوچولو دختر من است دختر شما است دختر مسئولان اين شهر است فاطمه كوچولو دختر تهران است دختر ايران است و مثل پاره تن من و شما بايد براي اينكه خونش پايمال نشود تلاش كنيم و بر زخم مادر و خانواده اش مرهم بگذاريم. اميدواريم ابعاد مختلف اين موضوع از طريق رسيدگي قضايي عادلانه و بدون اغماض تا صدور حكم نهايي و مجازات مقصران احتمالي روشن شود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فاطمه دختر من است!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات