میزبان های رقابت های رسمی کشتی جهان در سال 2017 معرفی شدند

به گزارش ایرنا از اعلام روز جمعه پایگاه خبری اتحادیه جهانی کشتی، مهم ترین میزبانی ها مربوط به جام های جهانی است که ایران به عنوان میزبان جام های جهانی در هر دو رشته آزاد و فرنگی معرفی شد.
این برای چهارمین دوره است که ایران جام جهانی کشتی فرنگی را میزبانی می کند و جام جهانی کشتی آزاد پس از سه سال از لس‌آنجلس به پایتخت ایران منتقل می‌شود.
همچنین رقابت‌های کشتی جوانان جهان برای نخستین بار به میزبانی فنلاند برگزار می‌شود و رقابت‌های نوجوانان جهان نیز در آتن یونان برپا خواهد شد.
رقابت‌های کشتی بزرگسالان اروپا به بلگراد صربستان واگذار شده است و شهر سارایوو، پایتخت بوسنی و هرزگوین میزبان رقابت های نوجوانان اروپا خواهد بود؛ ضمن اینکه دورتمند آلمان به میزبانی رقابت‌های جوانان اروپا رسید.
اتحادیه جهانی کشتی همچنین بوداپست مجارستان را میزبان رقابت‌های زیر 23 سال قهرمانی اروپا معرفی کرد و برگزاری رقابت‌های پیشکسوتان جهان را به بلغارستان سپرد.
مراکش، میزبان تمام رقابت‌های قهرمانی قاره آفریقا در سال 2017 است و رقابت‌های بزرگسالان آسیا نیز در دهلی نو برگزار می‌شود ؛ این در حالی است که رقابت‌های نوجوانان آسیا به بانکوک تایلند واگذار شده است.
میزبانی سایر رقابت‌های رسمی سال 2017 هم طی هفته های آینده اعلام می‌شود.

**فهرست مسابقات قهرمانی سال 2017 در ورزش کشتی:
- جام جهانی کشتی فرنگی - تهران (ایران)
- جام جهانی کشتی آزاد - تهران (ایران)
- قهرمانی بزرگسالان آسیا - دهلی‌نو (هند)
- قهرمانی نوجوانان آسیا - بانکوک (تایلند)
- مسابقات نوجوانان، جوانان و بزرگسالان آفریقا - مراکش (مراکش)
- قهرمانی بزرگسالان اروپا - بلگراد (صربستان)
- قهرمانی زیر 23 سال اروپا - بوداپست (مجارستان)
- قهرمانی جوانان اروپا - دورتمند (آلمان)
- قهرمانی نوجوانان اروپا - سارایوو (بوسنی و هرزگوین)
- قهرمانی جوانان جهان - تامپره (فنلاند)
- قهرمانی نوجوانان جهان - آتن (یونان)
- قهرمانی پیشکسوتان جهان - پلودیو (بلغارستان)
ورزشی **1067/1828**1776

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میزبان های رقابت های رسمی کشتی جهان در سال 2017 معرفی شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات