ادعای ایرنا و بی بی سی از اختلال در سخنرانی سیدحسن

گرمای هوا و ازدحام جمعیت موجب شد برخی حاضران با تکان دادن چفیه‌های خود سعی در خنک کردن فضا نمایند؛ اما گویا خبرگزاری جمهوری اسلامی به جای فرستادن خبرنگار برای گزارش ارادت مردم به خمینی کبیر در تحریریه خنک خود از پای تلویزیون بحران سازی می‌کنند و تجربه گرمای شدید به دلیل ازدیاد جمعیت را ندارند! سرویس سیاسی فردا: «عده ای با ایجاد همهمه و سر و صدا در سخنرانی روز جمعه سیدحسن خمینی در مرقد مطهر امام خمینی (ره) اختلال ایجاد کردند.» این خبر ادعای خبرگزاری دولتی ایرنا بود که ساعتی بعد با استقبال بی بی سی مواجه شده و آن را منتشر کرد.
گرمای هوا و ازدحام جمعیت موجب شد برخی حاضران با تکان دادن چفیه‌های خود سعی در خنک کردن فضا نمایند؛ اما گویا خبرگزاری جمهوری اسلامی به جای فرستادن خبرنگار برای گزارش ارادت مردم به خمینی کبیر در تحریریه خنک خود از پای تلویزیون بحران سازی می‌کنند و تجربه گرمای شدید به دلیل ازدیاد جمعیت را ندارند!
این خبرگزاری با نیت بحران سازی مدعی شده است این اقدام در سال‌های گذشته و در برنامه های مشابه نیز تکرار شده است. این ادبیات در حالی است که امروز رهبری جریانات انقلابی را به وحدت و همدلی با دولت امر کردند؛ اما برخی جریانات نفوذی سعی در ایجاد تفرقه و دمیدن در آتش اختلافات دارند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادعای ایرنا و بی بی سی از اختلال در سخنرانی سیدحسن» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات