راه و شهرسازی کردستان طرح های قابل واگذاری به بخش خصوصی را اعلام کرد

رامین محمودی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: اقدامات متنوعی به منظور جلب مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی در پروژه های حمل و نقل استان انجام شده که مطالعات وسیع و کارشناسی، معرفی توانمندی های استان و مزیت های سرمایه گذاری و ارائه راهکارهای تشویقی از جمله این اقدامات است.
وی با اشاره به هدف گذاری ها و تلاش های مجموعه مدیریتی استان در این راستا افزود: از جمله این پروژه ها می توان به ارتقاء محور کرمانشاه - سنندج - میاندوآب، ارتقاء بزرگراه سنندج- همدان، کنار گذر شرقی سنندج، ارتقاء محور سنندج - مریوان - مرز رسمی باشماق، ارتقاء محور سقز - بانه - مرز رسمی سیرانبند و راه آهن سنندج - همدان اشاره کرد.
مدیر ساخت و توسعه راه های راه و شهرسازی کردستان اظهار کرد: با عنایت به تشویق ها و مزیت های مطالعه شده در این طرح ها، تمام این پروژه ها به لحاظ اقتصادی کاملا توجیه پذیر است و سرمایه گذاران می توانند با توجه به پتانسیل های مناسب استان در این زمینه ورود پیدا کنند.
محمودی افزود: اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه های اساسی که نقش بسزایی نیز در توسعه همه جانبه استان خواهند داشت، بیش از 32هزار میلیارد ریال است.
استان کردستان حدود هشت هزار کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی دارد که شش هزار کیلومتر آن راه روستایی و مابقی راه اصلی و فرعی است.
3033/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راه و شهرسازی کردستان طرح های قابل واگذاری به بخش خصوصی را اعلام کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات