کنترل هزینه های نظام سلامت نیازمند برنامه است

به گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا عباس پاشا در دهمین اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت گفت: اتفاقات بسیار خوبی در منابع انسانی و ارتقاء انگیزش کارکنان افتاده است که ما نتیجه آن را در سفرهای استانی که مسئولین سازمان با کارکنان دراین خصوص دارند مشاهده می کنیم.

وی افزود: امیدوارم با درایت همکارانم در ستاد سازمان بتوانیم در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، در کنترل هزینه ها مدیریت خوبی داشته باشیم.

عباس پاشا در ادامه، کاهش تصدی گری در امور غیرحاکمیتی و خلق و جذب منابع مالی جدید را از جمله برنامه های آتی سازمان خواند.

وی افزود: هدف از تدوین اهداف عملکردی دستیابی به اهداف راهبردی، و ماموریت و چشم انداز سازمان و جلب مشارکت ادارات کل استانها در اجرای فعالیت های سازمان است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کنترل هزینه های نظام سلامت نیازمند برنامه است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات