پردیس نوین پارک پردیسان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری مهر، در اسفند سال گذشته همزمان با روز درختکاری، بانک اقتصاد نوین با همکاری اداره کل محیط زیست استان تهران ۹ هزار اصله نهال در پارک پردیسان کاشت که امروز بعد از امضای تفاهمنامه همکاری، این محدوده نهال کاری شده با عنوان پردیس نوین با حضور ابتکار، سیف و حسن معتمدی مدیر عامل بانک اقتصاد نوین افتتاح شد.

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین با اشاره به اقدامات محیط زیستی صورت گرفته توسط این بانک در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی گفت: در همین راستا تفاهم نامه ۳۵ بندی میان بانک اقتصاد نوین و اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در سال ۹۳ امضا شد.

وی بخشی از پروژه محیط زیستی این بانک را حمایت از محیط بانان و پلنگ ایرانی دانست و افزود: افتتاح نخستین شعبه سبز سیستم بانکی کشور توسط بانک اقتصاد نوین، رعایت الزامات مدیریت سبز در معماری ساختمان و تاسیسات جدید این بانک و صرفه جویی بیش از ۳۰ درصد در منابع انرژی از جمله مباحث پیگیری شده توسط این بانک در حوزه محیط زیست است.

وی همچنین از برگزاری دوره های آموزشی محیط زیستی برای کارشناسان بانکی و مشتریان برای رعایت الزامات زیست محیطی در طرح ها و پروژه هایی که متقاضی درخواست تسهیلات برای آن هستند، خبر داد.

معتمدی بانک اقتصاد نوین را پیشرو در بانکداری سبز عنوان کرد و گفت: تعهدی برای همکاری در موضوع مدیریت پسماند و تخصیص منابع به این حوزه به اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران داده ایم.

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین اشاره ای به آمار ۹۱ درصدی فعالیت های بانکی به صورت غیر حضوری داشت و گفت: کاهش رفت و آمد و مراجعه مشتریان منجر به اتلاف کمتر انرژی و کاهش آلودگی هوا می شود.

وی «با هم برای طبیعت» را شعار زیست محیطی بانک اقتصاد نوین اعلام کرد.

در پایان لوح تقدیری به امضای سیف و ابتکار به مدیر عامل بانک اقتصاد نوین به پاس خدمات این بانک در حوزه محیط زیست اعطا شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پردیس نوین پارک پردیسان افتتاح شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات