بصیرت مقام معظم رهبری آمریکا را به خاک ذلت کشانده است/امام راحل هرگز با شاه سازش نکرد

میرعمادی4 نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: مقام معظم رهبری با رهبری نافذ و با بصیرت خود توانستند تمام حرکات جبهه دشمن را شناسایی، خنثی و آمریکا را به خاک ذلت بکشاند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، آیت‌الله میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر خرم‌آباد ضمن تسلیت سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین اندیشه‌های امام خمینی (ره)، اسلام ناب محمدی در مقابل اسلام آمریکایی است به‌ طوری‌که اسلام ناب شاکله اصلی تفکر امام راحل را تشکیل می‌داد.

وی بابیان اینکه اسلام ناب مخالف با خوی کاخ‌نشینی و سلطه‌پذیری است، افزود: اسلام ناب نسبت به قدرت‌های مستکبر بی‌اعتنا و بی‌اعتماد است از محرومان و مستضعفان جهان حمایت می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان به 14 خرداد سالروز ارتحال ملکوتی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: آشنایی با اندیشه و شیوه‌های رفتاری امام خمینی (ره) برای همه ما و به‌ ویژه نسل جوان ضروری است.

وی عنوان کرد: ما باید از اندیشه‌ها و شیوه رفتاری امام خمینی (ره) درس بگیریم و به آن عمل کنیم چراکه شیوه رفتاری امام راحل برای ما الگو است.

وی خاطرنشان کرد: باوجود اینکه امام خمینی (ره) در اواخر عمرش 80 سال داشت اما همین روحیه بسیجی، انقلابی و دشمن‌ستیزی ایشان سبب پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به روحیه استکبارستیزی امام خمینی (ره)، تصریح کرد: امام راحل هرگز با شاه سازش نکرد و همواره با رژیم صهیونیستی به‌ عنوان غده سرطانی و به آمریکا به‌عنوان شیطان بزرگ مبارزه کرده است.

وی اظهار داشت: انقلابی بودن، دشمن‌شناسی و قاطعیت امام خمینی (ره) در برابر دشمنان درس بزرگی برای همه ما‌ست بنابراین باید از این شیوه رفتاری امام خمینی (ره) درس بگیریم.

آیت‌الله میرعمادی افزود: انقلابی بودن مسئله‌ای است که در چند ماه اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی بران پافشاری دارند به‌ طوری رهبری بر مجلس انقلابی، مجلس خبرگان رهبری انقلابی، دولت انقلابی، قوه قضائیه انقلابی و مردم انقلابی دائماً تأکید دارند.

وی عنوان کرد: مطمئناً موضوع انقلابی بودن یکی از حساس‌ترین و ضروری‌ترین موضوعات در زمان فعلی است بنابراین مسئله‌ای که مقام معظم رهبری نسبت به آن احساس مسئولیت می‌کنند و مردم و مسئولان را به آن توجه می‌دهند از شیوه‌های رفتاری امام بزرگوار بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بیان کرد: توجه و خدمت به مردم، محور قرار دادن مردم، حمایت و پشتیبانی  از ملت‌های مظلوم جهان و مقاومت اسلامی از دیگر اصول رفتاری امام خمینی (ره) بوده است.

وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) از ملت مسلمان فلسطین به‌ عنوان مردم مظلوم و از نهضت‌های آزادی‌بخش اسلامی حمایت و دفاع کرده است.

آیت‌الله میرعمادی بابیان اینکه  امام خمینی (ره) همواره بر استقلال اقتصادی تأکید داشته‌اند، گفت: امروز نیز مقام معظم رهبری در رابطه با استقلال اقتصادی مفصل بحث فرمودند.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی خوداتکایی در مقابل تحریم اقتصادی را ضروری می‌دانستند تا آنجا که امام (ره) دست‌یابی به استقلال اقتصادی را باتحمل هزینه‌های سنگین می‌پذیرفتند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تعصب و غیرت دینی، ایستادگی در برابر مشکلات، ساده زیستی و اتکال به خدای متعال را از دیگر شیوه‌های رفتاری امام خمینی (ره) برشمرد و اظهار داشت: امروز به  اندیشه‌ها و شیوه‌های رفتاری امام خمینی (ره) نیاز داریم و باید این شیوه‌های رفتاری را برای مراقبت و تداوم انقلاب اسلامی مدنظر قرار دهیم.

وی به سالروز قیام خونین 15 خرداد در سال 42 و زندانی شدن امام راحل به دست رژیم سفاک شاهنشاهی اشاره کرد و افزود: اهمیت قیام خونین 15 خرداد بدین‌جهت است که این قیام مبدأ تاریخ انقلاب اسلامی است.

آیت‌الله میرعمادی بابیان اینکه آغاز قیام تاریخ انقلاب اسلامی از 15 خرداد بوده است عنوان کرد: اهمیت قیام خونین 15 خرداد به آثار و نتایج گران‌سنگی است که از خود بر جای گذاشته است.

وی بیان کرد: نتیجه قیام 15 خرداد در سال 42، افزایش آگاهی مردم، حضور بیشتر مردم درصحنه و تثبیت رهبری امام بزرگوار بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت:  هم‌زمان با ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی، در یک اقدام انقلابی، مقام معظم رهبری از سوی مجلس خبرگان رهبری به‌ عنوان رهبر ایران  و ولی امر مسلمین انتخاب و به مردم معرفی شدند.

وی وجود مقام معظم رهبری را برای مردم ذخیره و نعمت الهی دانست و خاطرنشان کرد: امروز کارنامه درخشان و سراسر نور خلف صالح امام راحل گویای این حقیقت است که ایشان با تاییدات الهی رهبری امت را بر عهده‌دارند.

آیت‌الله میرعمادی بابیان اینکه 27 سال رهبری حکیمانه و داعیانه مقام معظم رهبری برهیچکس پوشیده نیست اظهار داشت:  تدبیر، شجاعت، هدایت‌گری، بصیرت‌افزایی، مراقبت از انقلاب و نظام و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان یکی پی از دیگری بدون تاییدات الهی صورت نگرفته است.

وی با تأکید بر اینکه ما باید قدر مقام معظم رهبری این نعمت بزرگ الهی را بدانیم، افزود: مقام معظم رهبری با رهبری نافذ و با بصیرت خود توانستند تمام حرکات جبهه دشمن را رصد، شناسایی، خنثی و آمریکا را به خاک ذلت بکشاند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: دوست و دشمن همه بر این مطلب اعتراف می‌کنند که مقام معظم رهبری، یک عالم حکیم، دانا و توانایی است که بر همه امور کشور احاطه کامل دارد.

وی بیان کرد: همه بر این موضوع اعتراف دارند که رهبری با درایت، شجاعت و تدبیر کشور، انقلاب و نظام را از همه بحران‌ها عبور داده و این کشتی را به سرمنزل مقصود می‌رساند.

آیت‌الله میرعمادی  با اشاره به اینکه باید با تبعیت از مقام معظم رهبری قدر این نعمت بزرگ را بدانیم، تصریح کرد: ما باید با پیاده کرد رهنمودهای مقام معظم رهبری قدر ایشان را بدانیم.

وی محبت قلبی و اطاعت عملی از رهبری را نشانه ولایت مداری دانست و گفت:  اطاعت عملی از رهبری نشانه پیروی از خط امام خمینی (ره) است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بابیان اینکه امروز شخصیت امام خمینی (ره) در امام خامنه‌ای تجلی پیداکرده است اظهار داشت: رهبری آیینه تمام نمای آن شخصیت الهی است بنابراین  راه سعادت، پیشرفت، تعالی در تبعیت از شخص مقام معظم رهبر است.

وی به‌روز سه‌شنبه آغاز ماه رمضان اشاره کرد و افزود: شرط ورود به‌به ضیافت الهی پرهیز از گناه، ادعای واجبات و مستحبات و تلاوت قرآن است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بصیرت مقام معظم رهبری آمریکا را به خاک ذلت کشانده است/امام راحل هرگز با شاه سازش نکرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات