اهدا نشان برترالکترونیک برای برترین تارنماهای کسب و کار

فرزاد اسماعیل زاده روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار علمی ایرنا با تاکید بر اینکه، فناوری اطلاعات در دنیای امروز یکی از اصول اولیه و ابزار رونق کسب و کار است، گفت: هر کسب و کاری که از این ابزار در تعاملات خود به درستی استفاده کند، می تواند با جذب مشتری بیشتر، درآمد مناسبی را کسب کند.
وی با بیان اینکه تمام شرکت های تولیدی، تجاری و خدماتی با ارائه خدمات پس از فروش در محیط وب می توانند مشتریان خود را حفظ کنند، به شرایط پسابرجام اشاره کرد و افزود: در این شرایط که حضور کشورهای خارجی تهدیدی برای تولیدات داخلی به شمار می رود، استفاده از ابزار فناوری اطلاعات و وب سایت های کسب و کار می تواند در جهت حفظ مشتریان تاثیرگذار باشد.
مدیرکل دفتر توسعه وکاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: فناوری اطلاعات به عنوان یکی از ابزارهای خروج از رکود نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد زیرا معرفی کیفیت محصولات و شفافیت در انتخاب محصولات از طریق وب سایت ها برای مشتریان جذابیت خرید ایجاد می کند و با این ابزار پذیرفته شده بین المللی می توان با دنیا در تعامل بود.
وی ادامه داد: بر اساس وظایف و ماموریت های محوله خود و در جهت توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری،‌ نخستین جشنواره وب و کسب و کار را مرداد ماه برگزار خواهیم کرد.
اسماعیل زاده با اشاره به چگونگی برگزاری نخستین جشنواره کسب و کار و با بیان اینکه، این جشنواره در سطح ملی و با هدف تمرکز بیشتر صاحبان مشاغل و وب سایت ها بر مبادلات اقتصادی برگزار می شود، تصریح کرد: ثبت نام از متقاضیان برای حضور در این جشنواره تا 20 خرداد ماه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام می شود.
مدیرکل دفتر توسعه وکاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: سپس ارزیابی انجام می شود و نتایج در مراسمی در اواخر مرداد ماه اعلام و به برترین‌ها نشان برتر تعاملات الکترونیکی اعطا خواهد شد.
وی با بیان اینکه محل برگزاری جشنواره وب و کسب وکار هنوز مشخص نشده، از مهمترین نتایج برگزاری نخستین جشنواره وب و کسب وکار را برنامه ریزی و اقدام برای حمایت از بنگاه ها در بکارگیری ابزار فناوری اطلاعات و ارائه تسهیلات خرید تجهیزات فناوری عنوان کرد.
اسماعیل زاده ادامه داد: در این جشنواره، برترین ها در سه حوزه صنایع، معادن و تجارت معرفی و همچنین گزارش تحلیلی به ثبت نام کنندگان ارائه می شود تا وضعیت وب سایت های خود را سنجیده و در جهت بهبود عملکرد خود گام بردارند.
مدیرکل دفتر توسعه وکاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه این جشنواره از این پس بصورت سالانه برگزار می شود، گفت: حضور تمام بخش های دولتی و خصوصی در نخستین جشنواره وب و کسب و کار آزاد است و تندیس و نشان برتر تعاملات الکترونیک به برترین های این جشنواره اهدا خواهد شد.
وی همچنین با بیان اینکه شاخص انتخاب و ارزیابی برترین های این جشنواره در حوزه محتوا، عملکردی و فناوری است، افزود: مجموعه 70 شاخص برای شرکت در این جشنواره در تارنمای آن قابل مشاهده است.
اسماعیل زاده با بیان اینکه تاکنون استقبال مناسبی از سوی صنایع مختلف به خصوص صنایع غذایی، سیمان و شرکت های فناوری اطلاعات برای ثبت نام در این جشنواره شده، گفت: همه متقاضیان برای ثبت نام در این جشنواره می توانند به تارنماری آن به آدرس webfestival.mimt.gov.ir مراجعه و یا با تلقن 85193933 تماس حاصل کنند.
1836**1440 ** 1071

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اهدا نشان برترالکترونیک برای برترین تارنماهای کسب و کار» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات