عده‌ای می‌خواهند امام را غیرانقلابی به مردم معرفی کنند/ تنها مسئولانِ با عزم انقلابی می‌توانند اقتصاد مقاومتی را محقق سازند

مقدم فر مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان "در مکتب امام(ره) هیچ‌گاه خطِ سازش با دشمن وجود نداشته است"، تأکید کرد: عده‌ای امروز درصدد هستند تفسیرِ غیرانقلابی از امام(ره) نشان دهند تا خط سازش، توجیه‌پذیر و ارتباط با دشمن عادی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حمیدرضا مقدم‌فر در شب بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد توحید بوشهر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، با بیان "بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حق حیات بر گردن همه ملت ما دارند"، اظهار داشت: بعد از معصومین(ع) انسانی به‌عظمت امام راحل وجود نداشته است و به‌قول برخی بزرگان ایشان تالی تلو معصومین(ع) بود.

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به عظمت و اقتدار امام راحل خاطرنشان کرد: دشمنان از نام امام راحل وحشت داشتند، شجاعت، صراحت بیان،‌ ایمان به خدا، تقوا، اخلاص، دشمن‌شناسی، بصیرت، صدق و صفا از ویژگی‌های امام راحل به‌عنوان یک انقلابی مؤمن بود.

وی با ابراز اینکه امام راحل شخصیتی بود که توانست امتی را به حرکت در بیاورد و دنیا را تکان دهد، تصریح کرد: امام راحل در کنار این ویژگی‌ها دارای روحی لطیف، عاشقِ خدمت به مردم و مستضعفان، مربی نفوس و پدر امت بود.

مقدم‌فر با تأکید بر حفاظت و مراقبت از آرمان‌های امام راحل ادامه‌ داد: اکنون پس از 27 سال، جای این سؤال باقی است که آیا امت اسلامی از این ودیعه الهی و مکتب امام(ره) خوب امانت‌داری کرده است؟ اکنون رسالت ما نسبت به آرمان‌های امام راحل چیست؟

وی با تصریح بر اینکه امروز توجیه‌گران درصدد تغییرِ سیرت امام راحل هستند، گفت: اکنون پس از 27 سال از ارتحال امام(ره)، توجیه‌گران خط سازش می‌خواهند گرد و غباری از تحریف را بر سیرت امام انقلابی بنشانند که باید آنها را بزداییم.

مسئول فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی با بیان اینکه امام راحل یک مؤمن انقلابیِ به تمام معنا بود، اضافه کرد: دشمن سال‌ها تلاش کرد در انواع جنگ‌ها، در دفاع مقدس، جنگ سخت و جنگ نرم، نظام مقدس جمهوری اسلامی را دچار فروپاشی کند، اما نتوانست.

وی درباره استراتژی و راهبرد جدید دشمن برای تغییر سیرت و مکتب امام راحل اظهار داشت: اکنون دشمن سیرت انقلاب و درون انقلاب را هدف قرار داده و می‌خواهد انقلاب را از درون دچار سستی و فروپاشی و مانند موریانه از داخل تهی کند، آنها می‌دانند که برای تحقق اهداف خود، ابتدا باید از مکتب امام خمینی(ره) عبور کنند.

مقدم‌فر با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب سال گذشته در زمینه تغییر و تحریف مکتب امام راحل هشدارهای لازم را ارائه کردند، افزود: اکنون دشمن برای تحقق اهداف خود در جنگ نرم، به شیوه خطرناکی روی آورده و می‌خواهد معارف و مکتب انقلاب را تغییر دهد تا انقلاب بدون هزینه دچار تغییر شود. جنگ نرم جدید از استراتژی‌های دشمن است تا از این طریق انقلاب را از درون تهی کند که لازمه آن این است امام دیگری به جامعه ما معرفی کند.

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه با اعلام اینکه توجیه‌پذیرتر شدن خطِ سازش و ارتباط عادی با دشمن، استراتژی جدید آنهاست، گفت: برای تحقق این اهداف دنبال این هستند که ضمن تغییر مکتب، امام دیگری معرفی شود و تفسیرِ غیرانقلابی از امام(ره) نشان دهند تا خطِ سازش، توجیه‌پذیر و ارتباط با دشمن عادی شود.

وی با بیان اینکه در مکتب امام(ره) هیچ‌گاه خط سازش با دشمن وجود نداشته است، تأکید کرد: دشمن می‌داند تا زمانی که مکتب امام خمینی(ره) زنده است جایی برای حاکمیت خط سازش وجود ندارد.

مسئول فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی حذف ماهیت انقلابی امام(ره) و مباح‌کردن سازش با دشمن را از برنامه‌های مهم در خط فکری جنگ نرم جدید عنوان کرد و ادامه داد: برای مقابله با این استراتژی نیاز به "جهاد کبیر" است که این مهم به‌معنای عدم تبعیت از دشمن و استقلال فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است.

وی با ابراز اینکه تمام دشمنی‌های دشمن با ملت ایران بر سر این است که چرا ملت و مسئولان انقلابی‌ مانده‌اند و از آنان تبعیت نمی‌کنند، گفت: تمام مخالفت‌های آمریکا با ما بر سر این است که ایران می‌خواهد "مستقل" باشد.

مقدم‌فر "جهاد کبیر" و "انقلابی‌گری" را در مقابله با اهداف دشمن ضروری دانست و با اشاره به ویژگی‌های جهاد کبیر اظهار داشت: انقلابی‌بودن و انقلابی‌ماندن، عدم تبعیت از دشمن در تمام عرصه‌ها، تکیه بر عناصر اقتدار ملی و مراقبت از خطر نفوذ دشمن در مراکز مهم تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی، از جمله ویژگی‌های جهاد کبیر است.

وی پاسداشت و پایبندی به اهداف و زنده نگه‌داشتن شعارهای انقلابی را از دیگر ویژگی‌های جهاد کبیر عنوان کرد و اضافه کرد: نهادینه‌سازی سبک و فرهنگ زندگی مکتب اسلام، حضور جوانان مؤمن و انقلابی در عرصه‌های مختلف از جمله فعالیت‌های خودجوش فرهنگی و "جهاد تبیین" از ویژگی‌های مهم جهاد کبیر است.

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه با تذکر نسبت به اینکه مقدمه جهاد فرهنگی، "جهاد تبیین" است، خاطرنشان کرد: در این زمینه بصیرت‌افزایی، روشنگری و آگاه‌سازی برای تحقق جهاد تبیین ضروری است.

مقدم‌فر با ابراز اینکه دشمن می‌خواهد فکرها و مغزها را از کار بیندازد تا به اهداف خود دست پیدا کند، افزود: دشمن به‌دنبال این است که اراده‌ها و عزم‌ها دست او باشد و تنها جهاد تبیین است که می‌تواند برنامه‌های دشمن را برهم بزند.

وی با اعلام اینکه دشمن می‌خواهد صفت انقلابی را از مردم و مسئولان بگیرد، تصریح کرد: انقلابی‌ماندن در مسئولان و مردم و تحقق اقتصاد مقاومتی از ضروری‌ترین نیازهای کنونی کشور است. تا مسئولان عزم انقلابی نداشته نباشند اقتصاد مقاومتی محقق نمی‌شود؛ اقتصاد مقاومتی تنها زمانی محقق خواهد شد که عناصر انقلابی آن را به‌درستی باور کنند.

مسئول فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی در بخش پایانی سخنانش با بیان این مطلب "در دوران رهبری امام خامنه‌ای با انواع ترفندها و جنگ‌های نرم و نیمه‌سخت مواجه بوده‌ایم"، گفت: رهبر معظم انقلاب به‌عنوان جانشینِ شایسته امام راحل در تمام این سال‌ها با وجود انواع فتنه‌ها، توطئه‌ها و انبوهی از دشمنی‌های پیچیده از سوی نظام سلطه و ایادی‌شان در داخل کشور، توانسته‌اند پرچم انقلاب را برافراشته نگه‌داشته‌ و با اقتدار و مدیریت بی‌بدیل و فوق‌العاده، کشتی انقلاب را به ساحل امن و پیروزی برسانند. 

انتهای پیام/*

[ منبع این خبر سایت تنسیم-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عده‌ای می‌خواهند امام را غیرانقلابی به مردم معرفی کنند/ تنها مسئولانِ با عزم انقلابی می‌توانند اقتصاد مقاومتی را محقق سازند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات