میرتاج‌الدینی: تحریف و خروج از خط امام (ره) نتیجه ای جز شکست ندارد

حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی روز جمعه در آدین بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در شهر همدان افزود: سالگرد امام راحل زمینه ای برای یادآوری اصول، مسلک و خط بنیانگذار کبیر انقلاب است.
وی اضافه کرد: انقلاب ایران در مسیر، مسلک، راه و خط امام خمینی(ره) حرکت می ‌کند و تا زمان حرکت در این مسیر پیروز خواهد بود.
نماینده اسبق مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: توقف و عدول از خط امام(ره) بطور حتم نتیجه ای جز شکست در پی نخواهد داشت.
میرتاج الدینی گفت: امام خمینی(ره) به راهی که برگزیده بودند، ایمان و باور داشتند و با ترسیم این مسیر برای تداوم این خط ایستادگی کردند.
وی یادآوری کرد: شهید مطهری پس از دیدار با امام راحل و بازگشت به وطن چهار خصوصیت پیرجماران را ایمان به خدا، ایمان به مسیر ترسیم شده، ایمان به هدف و مردم ذکر کرد.
معاون پارلمانی دولت دهم اظهار کرد: جانشین صالح امام راحل، بهترین شخصیت برای حفظ، پاسداری، مفسر و مبین خط امام هستند و هیچ فردی مانند مقام معظم رهبری، راه امام (ره) را نشناخته و نگهداشته است.
میرتاج الدینی بیان کرد: مقام معظم رهبری از هنگامی که سکان انقلاب را در دست گرفتند تاکنون همواره خط، اندیشه و راه امام(ره) را تبیین کردند.
وی با ذکر اینکه معظم له در فراز و فرودهای انقلاب به موقع مواضع داخلی و خارجی را تبیین کردند اضافه کرد: یک سخنرانی از رهبری فرزانه انقلاب وجود ندارد که در آن یادی از امام و اندیشه های او نباشد.
وی تاکید کرد: قطار انقلاب بر روی ریل و خطی که امام راحل ایجاد کردند حرکت می ‌کند و هرگونه توقف و عدول در این مسیر منجر به شکست می شود.
معاون پارلمانی دولت دهم افزود: دشمنان انقلاب با توطئه های پیچیده درصدد خارج کردن انقلاب از ریل اصلی بودند ولی رهبر معظم انقلاب و مردم نگذاشتند این توطئه عملی شود.
میرتاج‌الدینی سخنان رهبری مبنی بر اینکه چنانچه ملت ایران و مسئولان قوا، نمایندگان مردم و علما در صورت تغییر و کنار گذاشتن راه امام سیلی می خورند را بی سابقه و هشدار گونه دانست.
وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران سرمایه بزرگی است که برای بدست آوردن و حفظ آن ، این ملت هزینه های سنگینی داده اند.
وی با ذکر شاخصه های راه امام راحل گفت: پیر جماران انقلاب و نظام را بر اساس تئوری اسلام بنیانگذاری کردند بر این اساس باید در تمامی تصمیم گیریهای بر مبنای اسلام عمل کرد.
میرتاج ‌الدینی با ذکر اینکه قوانین ایران منطبق با اسلام است و توسط فقهی شورای نگهبان تائید می شود گفت: نقش مردم در اداره جامعه تشریفاتی نیست بلکه مردم تصمیم گیرنده اصلی هستند.
وی اضافه کرد: مسئولان کشور به صورت مستقیم و غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می‌شوند و این انقلاب با کودتا پیروز نشد بلکه وجود امام و خیزش مردمی عامل پیروزی انقلاب بود.
معاون پارلمانی دولت دهم تاکید کرد: باید همواره حضور و نقش مردم بعنوان یک اصل اساسی مورد توجه قرار گیرد نه اینکه همانند برخی ها تا زمانی که رأی مردم به نفع آنها است مردم محترم هستند و اگر به آنها رای ندهند با مردم بگونه دیگری برخورد می کنند.
میرتاج الدینی تصریح کرد: چنانچه مردم گروهی را انتخاب یا رد کنند در هر صورتی باید با آنها برخورد نجیبانه ای داشته باشیم.
وی تاکید کرد: مسئولان در تصمیم گیریها باید نزدیکی به حق و عدالت ، فراگیری تصمیم اتخاذ شده و رضایت توده مردم در صورت اجرایی شدن چنین تصمیمی، را مد نظر قرار دهند.
نماینده اسبق مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نباید تصمیماتی اتخاذ کرد که تنها خواص خوشحال شده و بیشتر مردم از نتایج آن ناراضی باشند.
میرتاج الدینی درباره ساده زیستی امام راحل نیز گفت: امام پس از پیروزی انقلاب کاخ های شاهان را کنار گذاشته و آنها را به موزه تبدیل کرد بنابراین باید توجه دشت که مبادا دوباره کاخ نشین شویم.
وی استقلال در تمامی عرصه ها را از دیگر ویژگی های خط امام برشمرد و گفت: باید در تمامی ابعاد و عرصه‌ ها استقلال فکری انقلاب که مبتنی از شعار 'نه شرقی نه غربی' است را حفظ کرد.
معاون پارلمانی دولت دهم در خصوص پیام نوروزی رهبری انقلاب اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی بر اساس توانمندی و ظرفیت‌های درونی حرکت کرده و با کسب سهم از بازار جهانی، تولیدات خود را صادر کرد.
میرتاج الدینی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی باید متکی بر ظرفیتهای داخلی باشیم تا تحریم و تکانه و فشارهای مستکبران کشور از هم فرو نپاشد.
وی استکبارستیزی و سازش نکردن مستکبران را از مهمترین ویژگی‌ امام راحل برشمرد یادآوری کرد: امام راحل در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستاد و با ترسیم کردن این خط خواست مردم از این راه عدول نکنند.
وی بیان کرد: دفاع از مظلومان و محرومان از دیگر ویژگیهای هط امام است بنابراین نباید برخی بگویند به کشورهای دیگر چه کاری داریم و ما چه کار داریم که در سوریه و فلسطین و دیگر کشورها چه می گذرد.
7526/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میرتاج‌الدینی: تحریف و خروج از خط امام (ره) نتیجه ای جز شکست ندارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات