موضع صریح دیوید کامرون دربارۀ ترکیه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : دیوید کامرون می گوید: ترکیه تا سال 3000 به اتحادیه اروپا نمی‌پیوندد.
 
نخست وزیر انگلیس برای نخستین بار در مناظره زنده تلویزیونی حضور یافت که درباره خروج این کشور از اتحادیه اروپا برگزار شده بود.
 
به گزارش انتخاب به نقل از  شینهوا، در جریان این مناظره تلویزیونی یک ساعته در کانال خبری اسکای نیوز، دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس با سوالاتی از جانب حضار شرکت کننده روبرو شد و بار دیگر بر عقیده‌اش مبنی بر باقی ماندن در اتحادیه اروپا تاکید کرد.
 
بسیاری از جلسه پرسش و پاسخی که کامرون در آن شرکت داشت حول موضوع مهاجرت شکل گرفت و نخست وزیر انگلیس بر این مساله تاکید کرد که این مساله را نمی‌توان با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا حل و فصل کرد.
 
وی همچنین تاکید کرد که خروج انگلیس از اتحادیه اروپا برای هر خانوار انگلیسی مبلغ 4300 پوند هزینه دربرخواهد داشت و به منزله نابودی اقتصاد ماست.
 
نخست وزیر انگلیس همچنین به حضار گفت: من باید به همه مردم انگلیس بگویم که ما مسئول این مساله هستیم باید در صورت خروج از اتحادیه اروپا به فرزندان و نوه‌هایمان پاسخ دهیم. ما با آینده فرزندانمان بازی نمی‌کنیم.
 
وی ادامه داد: در صورتی که ما از اتحادیه اروپا خارج شویم موفقیتی حاصل نمی‌شود. چون این مساله تنها باعث سردرگمی ما می‌شود. ما باید از شکوه و عظمت خود و امنیت کشورمان حفاظت کنیم.
 
نخست وزیر انگلیس تاکید کرد که ترکیه با توجه به روند پاسخگویی به شروط اتحادیه اروپا هرگز قبل از سال 3000 یعنی 984 سال دیگر به اتحادیه اروپا نخواهد پیوست.
 
کامرون تصریح کرد که ترکیه‌ای که خواهان عضویت در اتحادیه اروپا است تنها یک بند از 35 بندی که اتحادیه اروپا شرط کرده، اجرا نموده است لذا آنکارا نمی‌تواند با این کندی روند به اتحادیه اروپا بپیوندد.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موضع صریح دیوید کامرون دربارۀ ترکیه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات