پاکسازی حرم مطهر امام (ره) توسط 3 هزار و 800 نفر

به گزارش میزان، حسین جعفری گفت: سازمان مدیریت پسماند به روال سنوات گذشته همراه سایر واحدهای معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، پاکیزه سازی محوطه داخلی و بیرونی حرم مطهر و جمع آوری پسماند را بر عهده خواهد داشت.

جعفری افزود: در راستای ارائه خدمات مطلوب به زائرین حرم مطهر بیش از ۴۵ هزار نفر ساعت کارگر به کار گرفته شده اند تا نظافت و رفت و روب معابر اصلی و جمع آوری پسماند و نخاله های ساختمانی در مجموعه بهشت زهرا و اطراف مرقد حضرت امام خمینی (ره) انجام شود.

وی در ادامه با بیان اینکه اقدامات سازمان مدیریت پسماند در دو بخش جمع آوری پسماندهای تر و خشک و نظافت و پاکسازی انجام گرفته است خاطرنشان کرد: این سازمان با برگزاری جلسات مستمر با حضور معاونین، مدیران و ناظرین سازمان، ادارات بازیافت و خدمات شهری مناطق، نسبت به تبیین و تقسیم وظایف بخشهای مختلف و هماهنگی های لازم در خصوص ارائه خدمات مطلوب به زائرین اقدام کرد .

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند با اشاره به استقرار نیروی انسانی در محوطه داخلی و بیرونی حرم مطهر و بکارگیری بیش از ۹۴۰ دستگاه انواع ماشین آلات مکانیزه شامل جاروب بزرگراهی، جدول شوی، کامیون و کامیونت های جمع آوری زباله، لودر، جرثقیل و تانکر آب افزود: نیروهای این سازمان از شب قبل از شروع مراسم در حرم مطهر امام (ره) حضور یافتند و به صورت مستمر به پاکسازی ، نظافت و شستشوی معابر و مسیرهای حرم مطهر و جمع آوری پسماند قبل و بعد از برگزاری مراسم مشغول بوده و خواهند بود.

وی تاکید کرد: در مجموع ۳ هزار و ۸۰۰ نیروی انسانی نظافت و رفت و روب حرم مطهر و محوطه اطراف آن را بر عهده دارند.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاکسازی حرم مطهر امام (ره) توسط 3 هزار و 800 نفر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات