کاپیتان استقلال ناظر امضای قرارداد رحمانی/پست دردسرسازی که پاک شد!

مهدی رحمتی درست چند لحظه بعد از استقلالی شدن بختیار رحمانی عکس خود را در کنار وی منتشر اما دقایقی بعد پاک کرد.
به گزارش تابناک ورزشی، سال گذشته و درست در روزهایی که استقلالی ها در حال امضای قرارداد بودند این شایعه به وجود آمد که وی در رفت و آمد بازیکنان تاثیر گذار است و به  افشارزاده و پرویز مظلومی مشاوره می دهد هر چند هر دو نفر این موضوع را تکذیب کردند.
در اواسط فصل این پرویز مظلومی بود که به بازیکنان استقلال گفت اگر پولتان را می خواهید به رحمتی بگویید تا او با هیات مدیره صحبت کند. همان روزها بود که بازیکنان اعتصاب کردند و جالب این بود که رحمتی به هنگام دریافت چک های بازیکنان در محل باشگاه حضور داشت و در حضور چند عضو هیات مدیره نشست و با بازیکنان درباره دریافت چک هایشان صحبت کرد. اما این برای فصلی بود که مظلومی حضور نداشت. سرمربی که حتی بعد از برکناری اش زیاد جنجال نکرد و به قولی یک مربی محتاط بود.
کاپیتان استقلال ناظر امضای قرارداد رحمانی/پست دردسرسازی که پاک شد!
حالا با آمدن منصوریان خیلی ها ادعا کردند که وی کسی است که اجازه بازیکن سالاری را نمی دهد به خصوص وقتی اتفاقات هفته های آخر در دیدار با تراکتوذرسازی و پرسپولیس و فینال جام حذفی رخ داده بود اما ظاهرا این هم پایان ماجرا نیست. رحمتی که در اواخر فصل خیلی ها او را با محروم نویدکیای سپاهان مقایسه کردند در موقع امضای قرارداد بختیار رحمانی باز هم در دفتر افشارزاده حضور داشت. وی درست در لحظاتی که خبر امضای قرارداد هافبک فصل پیش تراکتورسازی زسانه ای شده بود عکس خودش و رحمانی را با همان لباسی که با افشارزاده عکس انداخته بود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد تا به نظر برسد باز هم شاهد سناریوی امضای قرارداد بازیکنان در ابتدای فصل توسط افشارزاده و در حضور کاپیتان استقلال باشیم.
این اتفاق امروز در حالی رخ داد که رحمتی فقط چند دقیقه بعد متوجه شد چه اشتباهی کرده و بلافاصله عکس اینستاگرامش را پاک کرد.
حال باید دید آیا منصوریان هم مثل مظلومی که خیلی ها می گفتند تاثیر پذیر است رفتار می کند یا ....

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاپیتان استقلال ناظر امضای قرارداد رحمانی/پست دردسرسازی که پاک شد!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات