تکذیب تشکیل «کمیته تعامل» در مجلس

منتخب مردم اصفهان با اشاره به درخواست فراکسیون امید برای تشکیل کمیته تعامل دو فراکسیون مجلس دهم گفت: در جلسه کمیته ۱۰ نفره فراکسیون فراگیر این پیشنهاد بررسی شده و مورد مخالفت اعضا قرار گرفت. خبرگزاری مهر: منتخب مردم اصفهان با اشاره به درخواست فراکسیون امید برای تشکیل کمیته تعامل دو فراکسیون مجلس دهم گفت: در جلسه کمیته ۱۰ نفره فراکسیون فراگیر این پیشنهاد بررسی شده و مورد مخالفت اعضا قرار گرفت.

حمیدرضا فولادگر با تکذیب تشکیل کمیته تعامل میان دو فراکسیون امید و فراگیر گفت: درخواستی از سوی فراکسیون امید مبنی بر تشکیل این کمیته برای تفاهم پیرامون پست های هیات رئیسه مطرح شد.

منتخب مردم اصفهان ادامه داد: در جلسه کمیته ۱۰ نفره فراکسیون فراگیر این پیشنهاد بررسی شده و مورد مخالفت اعضا قرار گرفت.

وی ادامه داد: فراکسیون فراگیر این روش را برای سهم بندی پست های هیات رئیسه مفید نمی داند اما معتقد است دو فراکسیون در مورد طرح ها لوایح و مسائل مجلس می توانند به تفاهم برسند.

فولادگر در پایان اظهار داشت: دیشب تعدادی از اعضای فراکسیون  فراگیر با فراکسیون امید جلسه داشتند و به نتیجه ایی در خصوص پیشنهاد مطرح شده نرسیدند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکذیب تشکیل «کمیته تعامل» در مجلس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات