فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟ -آکا

آموزش آشپزی ، سایت آشپزیآموزش پخت انواع غذا با آکا

آکاایران: آشپزی فرانسوی در بسیاری از نقاط دنیا به خاطر پیچیدگی آن و همین طور به خاطر اثرگذاریش بر غذاهای سایر ملل مشهور است. وعده های غذایی در فرانسه از اهمیت زیادی برخوردار هستند و معمولا به آرامی صرف می شوند تا افراد بتوانند هم از همصحبتی یکدیگر و هم از غذاها لذت ببرند.

تکامل غذاها در فرانسه در طول زمان تا حد زیادی تحت تاثیر تاریخ و جغرافیا می باشد. قسمت هایی از فرانسه که نزدیک ایتالیا و آلمان قرار دارند تحت تاثیر غذاهای این کشورها قرار گرفته اند. مخصوصا از ازدواج کاترین دو میچی ایتالیایی با هنری دوم شاه فرانسه در ۱۵۳۳ در بسیاری از اسناد به عنوان واقعه مهمی یاد شده که غذاهای فرانسوی را تغییر داده است. وقتی کاترین دو میچی به فرانسه آمد همراهش بسیاری از آشپزها و طرز تهیه غذاها را برای فرانسوی ها به ارمغان آورد که زندگی و آشپزی فرانسوی را تغییر داد.

یکی از وعده های غذایی ضروری در فرانسه نان باگت است. باگت نوعی نان باریک و بلند است. پنیر هم جز غذاهای معمول فرانسه می باشد. فرانسوی ها برای درست کردن صدها نوع پنیر از جمله پنیر رقفرت، پنیر کاممبر و پنیر بری مشهور هستند.


,اخبار, اخبار ایران, آخرین اخبار,[categoriy]

فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟

فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟ -آکااخبار, اخبار ایران, آخرین اخبار, اخبار روز, علوم و فن آوری, سلامتی و بهداشت, سبک زندگی, گردشگری, ویدئو, آموزشی و سرگرمی

آکاایران: فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟پنیر رقفرت


به گزارش آکاایران: ,اخبار, اخبار ایران, آخرین اخبار,[categoriy]

فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟پنیر کاممبر


,اخبار, اخبار ایران, آخرین اخبار,[categoriy]

فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟پنیر بری


ساندویچ کروک مسیو (نوعی ساندویچ که با نان باگت، گوشت و پنیر ساخته می شود)، سوپ بویابس(نوعی سوپ ماهی)، کیش لورن( نوعی کاسترد خوشمزه از خامه و تخم مرغ ) و سالاد نیسواز ( نوعی سالاد با استفاده از ماهی تن و تخم مرغ پخته شده) از جمله غذاهای مشهور فرانسوی می باشند.


,اخبار, اخبار ایران, آخرین اخبار,[categoriy]

فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟ساندویچ کروک مسیو


,اخبار, اخبار ایران, آخرین اخبار,[categoriy]

فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟


سوپ بویابس


,اخبار, اخبار ایران, آخرین اخبار,[categoriy]

فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟کیش لورن

,اخبار, اخبار ایران, آخرین اخبار,[categoriy]

فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟سالاد نیسواز


مترجم: زهرا پژوتن


[ منبع این خبر سایت آکاایران-آشپزی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرانسوی ها چه غذایی می خورند؟ -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات