ارتش سوریه‌ حرکت به‌ سوی رقه‌ را آغاز کرد

امروز ارتش سوریه‌ با پشتیبانی هواپیماهای جنگی روسیه‌ حرکت وسیعی را به‌ سوی رقه‌ آغاز کرد. خبرگزاری مهر: امروز ارتش سوریه‌ با پشتیبانی هواپیماهای جنگی روسیه‌ حرکت وسیعی را به‌ سوی رقه‌ آغاز کرد.

به‌ گزارش رسانه‌های محلی سوریه‌، امروز ارتش سوریه‌ با پشتیبانی هواپیماهای جنگی روسیه‌ حرکت وسیعی را به‌ سوی رقه‌ آغاز کرد.

ارتش سوریه‌ اعلام کرده‌ است که‌ کنترل رقه‌ و قطع ارتباط مابین عراق و سوریه‌ از اولویت های مهم آنهاست و با پاکسازی رقه‌ ضربه‌ سنگینی را به‌ گروه‌ تروریستی داعش وارد خواهند کرد.

خبرگزاری رویترز هم اعلام کرد حرکت ارتش سوریه‌ امروز آغاز شده‌ است و این حرکت با پشتیبانی هواپیماهای جنگی روسیه‌ انجام می شود.

عملیات آزادسازی رقه‌ توسط ارتش سوریه‌ و نیروهای نظامی روسیه‌ در حالی امروز کلید خورد که‌ یک هفته‌ پیش عملیات آزادسازی این شهر از شمال رقه‌ توسط نیروهای سوری و با حضور نیروهای آمریکایی و پشتیبانی هوایی آمریکا آ‌غاز شده‌ است.

دیروز رسانه‌های سوریه‌ اعلام کردند که‌ داعش در حال انتقال نیروهای خویش به‌ موصل است، احتمالا نبرد در موصل که‌ شهری بزرگ است برای گروه‌ تروریستی داعش آسان‌تر است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارتش سوریه‌ حرکت به‌ سوی رقه‌ را آغاز کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات