راه های اصلی در بغداد بخاطرتظاهرات بسته شد

به گزارش «شیعه نیوز»، سومریه نیوز به نقل از این مسؤول عراقی بدون اشاره به نام وی تأکید کرد: پل های الجمهوریه، والسنك، الشهداء، المعلق، استادیوم الشعب، الربيعي، الجادريه و میدان های التحرير، الطيران، كهرمانه، الأندلس، الخلاني و الوثبة بسته شدند.

وی ادامه داد: همچنین خیابان النضال به سمت منطقه الباب الشرقی، ابونواس به سمت منطقه الباب الشرقی، خیابان الخیام، خیابان وزارت کشور و اتوبان محمد القاسم به سمت منطقه الباب الشرقی و ورودی اتوبان محمد القاسم به سمت میدان اندلس بسته شده است.

این مقام اداره پلیس عراق تاکید کرد: منطقه العلاوی، الصالحیه، کراده مریم، خیابان الزیتون و میدان النسور نیز بسته شده اند.
بغداد و تعدادی از استان های عراق شاهد تظاهرات هفتگی از سوی طرفداران مقتدی صدر است که طی آن تظاهرکنندگان خواستار اصلاحات و ریشه کن کردن فساد و سپردن مقامات فاسد به قوه قضائیه هستند.

انتهای پیام/ 852

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راه های اصلی در بغداد بخاطرتظاهرات بسته شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات