«تو را نفس می کشم» به مهمانی مقام های عالی رتبه کشوری و لشگری می رود

زهره عبدالرحیم تهیه کننده شبکه رادیویی جوان، در خصوص ویژه برنامه رادیویی «تو را نفس میکشم» درگفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: شبکه رادیویی جوان با ویژه برنامه رادیویی « تو را نفس می کشم» به استقبال ماه مبارک رمضان و لحظات ملکوتی افطار می رود.

وی در ادامه بیان کرد: یکی از نکات مهمی که در صدر این برنامه قرار دارد حضور یکی از مسئولان و مقامات عالی رتبه کشوری و لشگری و یا شخصیت های سرشناس جامعه است که هر شب این برنامه مهمان سفره های افطار یکی از آنها می شود و باب گفتگویی را هم در حوزه کاری وهم زندگی شخصی آنها باز می کند.

عبدالرحیم درخصوص ساخت این بخش از ویژه برنامه «تو را نفس می کشم» عنوان کرد: گویندگی این بخش از برنامه به عهده مهدی مفیدی است هر شب با همراهی گروه برنامه ساز رادیویی به مهمانی سفره های افطاری مسئولان دولتی می رود.

وی با اشاره به دیگر بخش های مختلف ویژه برنامه «تورا نفس می کشم» اظهار داشت: اسامي بخش هاي مختلف برنامه برگرفته از اسامي خوراک هاي قرآني است که متناسب با فضاي ملکوتي و روحاني افطار در اين سفره چيده مي شوند، بخش های متنوعی چون، «نان و نمک»، «شربت گلاب»، «معجون عسل»، «شیر و خرما» و گفتگوی کارشناس و مهمانان برنامه را در دل خود خواهد داشت.

عبدالرحیم درخصوص تولید و پیشرفت ساخت قسمت های مختلف این ویژه برنامه عنوان کرد: « تورا نفس می کشم» عنوان ویژه برنامه ای است که به صورت زنده به گویندگی فاطمه عباسی و همکاری فاطمه قنبری، مهدی رسولی، فاطمه عباسی آریمی، مهدی مفیدی و نویسندگی دکتر مهدی رسولی و همچنین گزارشگری ملیحه رشیدی به روی آنتن می رود.

وی ادامه داد: بخش های متنوع برنامه بر اساس چیدمان سفره های افطاری نام گذاری شده است و آیتم های معنوی با محتوایی نزدیک به حال و هوای روحانی لحظات اذانگاهی و افطار ساخته شده اند.

عبدالرحیم پیرامون بخش «شربت گلاب» تصریح کرد: در اصل این بخش از برنامه محوریت موضوعی 30 شب از برنامه را بر اساس خطبه های شعبانیه پیامبر اکرم (ص) مشخص می کند.

وی افزود: موضوع اصلی برنامه «تو را نفس می کشم» آداب مهمانی دادن و مهمانی رفتن را در فضای اجتماعی و فضای معنوی بیان می کند.

تهیه کننده «آبی روشن» به قسمت های «معجون عسل» و «شیر و خرما» اشاره کرد و گفت: شير و خرما با رويکرد اطعام دادن و افطاري دادن طراحي شده که مليحه رشيدي با حضور در اماکن و موقعيت هاي مختلف شغلي اين مهم را در قالب گزارشي به انجام مي رساند و همچنین معجون عسل نيز قسمتی روايي _داستاني است که بعد از اذان شنيده مي شود.

عبدالرحیم بیان کرد: ريحون و ترخون صحبت هاي شنيدني محمد رضا اصغري کارشناس برنامه است و هر شب در بخش ارتباطات تلفنی مردم یکی از استان های کشورمان در یکی از بخش ها ما را همراهی می کنند.

گفتنی است ویژه برنامه «تو را نفس می کشم» کاری از گروه جوان و اندیشه شبکه رادیویی جوان، از ساعت 20 تا 21:30 دقیقه به صورت زنده به روی آنتن می رود.انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««تو را نفس می کشم» به مهمانی مقام های عالی رتبه کشوری و لشگری می رود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات