یگان موسوم به «حزب الله» در ارتش صهیونیستی

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری العهد، روزنامه صهیونیستی « یدیعوت آحرونوت» افزود: این یگان در تیپ « الناحل» تشکیل شده و حتی لباس های عناصر آن شبیه پوشش نیروهای حزب الله لبنان است.
این رسانه صهیونیستی افزود: عناصر این یگان در جریان رزمایش و قبل از شلیک گلوله ها از عبارت هائی مانند « الله اکبر»، « یا علی» و « یا صاحب الزمان» استفاده می کنند.
شبیه سازی نبرد با حزب الله لبنان درچارچوب رزمایش نظامی ارتش صهیونیستی که در شهرک کفر سمیع در الجلیل اشغالی برگزار شده، صورت گرفته است.
رسانه های صهیونیستی نوشتند:علت اینکه ارتش اسرائیل شهرک کفرسمیع در منطقه الجلیل الاعلی را برای رزمایش انتخاب کرده، این است که این شهرک اکثریت جمعیت آن دروزی و نزدیکترین الگو به شهرک ها و روستاهای جنوب لبنان است که احتمال می رود رزمندگان حزب الله در آنها متمرکز باشند.
یدیعوت آحرونوت نوشت: عناصر این یگان ، از نوک سر تا کف پای خود را شبیه رزمندگان حزب الله کرده و حتی سلاح هائی را که در این رزمایش بکارگرفته اند، مانند کلاشینکوف و آرپی جی هستند.
رسانه های صهیونیستی به نقل از یک افسر ارشد صهیونیست ناظر بر این رزمایش ویژه نوشتند: این شهرک دروزی نشین ، حتی خانه ها و کوچه های تنگ آن بسیار شبیه و نزدیک شهرک ها و روستاهای جنوب لبنان است.
این افسر صهیونیستی افزود: ارتش اسرائیل براساس اطلاعات امنیتی گسترده ای که از حزب الله بدست آورده است، این رزمایش ها و شبیه سازی ها را انجام می دهد.
خاورم ** 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یگان موسوم به «حزب الله» در ارتش صهیونیستی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات