توهین خلفان به سردار سلیمانی و تشیع! +عکس

"ضاحی خلفان"، معاون رییس پلیس دبی، بار دیگر در سخنانی مغرضانه به سردار "قاسم سلیمانی" فرماندۀ نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مذهب تشیع توهین کرد. العالم: ضاحی خلفان در سلسله ای از پیام های توییتری خود، انبوهی از توهین ها و ادعاهای کذب را علیه جمهوری اسلامی ایران، سردار قاسم سلیمانی و مذهب تشیع مطرح کرده است.
خلفان در یکی از توییت های خود مدعی شده است: «العبادی چطور به سلیمانی اجازه داد که فرمانده سربازانش شود»؟ او، در پایان پیام، نیز با لحنی موهن عبارت «واحسیناه» را با هدف تمسخر عقاید و شعارهای شیعیان به کار برده است.

 توهین خلفان به سردار سلیمانی و تشیع! +عکس

البته توهین او عراقیان را هم شامل شده است. او خطاب به مردم عراق گفته است: ««شرمتان باد که اجازه دادید یک ایرانی افسارتان را به دست گیرد».

توهین خلفان به سردار سلیمانی و تشیع! +عکس

کینه و درماندگی ضاحی خلفان در برابر ایران وایرانیان او را واداشته که دهان به نفرین کردن باز کند و بگوید: «خدایا، از هم پاشیدن آنان را به ما نشان بده».

 توهین خلفان به سردار سلیمانی و تشیع! +عکس

در حالی که دلسوززان شیعه و سنی عراق همه متفق القول بر نقش حمایت های گستردۀ ایران از عراق برای مبارزه با داعش تأکید دارند و به شکل ویژه از مجاهدت های سردار سلیمانی در این راه تمجید می کنند، خلفان، که کینه توزی اش چشم او را کور و گویی شکست های داعش وی را نگران ساخته، نوشته است: «تاریخ عراق ننگی را که سلیمانی برای این کشور به بار آورد ثبت می کند ... سلیمانی خاک عراق را لگدکوب کرده است».

توهین خلفان به سردار سلیمانی و تشیع! +عکس

خلفان که کشورش به همراه برادران مرتجع خود در حاشیۀ خلیج فارس نقش گسترده ای در حمایت از تروریسم در جای جای خاورمیانه دارد و با لشکر کشی به یمن مردم آزای خواه و مظلوم آن را به خاک و خون کشیده است، در ادعایی عجیب گفته است: «ایران اکنون کشور باندهای تروریستی و مافیایی است»!

این در حالی است که ادعاهای او علیه نقش ایران و سردار سلیمانی در عراق نشان دهندۀ نگرانی او از شکست ها و سرنوشت شوم گروه تروریستی داعش است.

توهین خلفان به سردار سلیمانی و تشیع! +عکس

خلفان، در یکی دیگر از پیام هایش، در نقش کارشناس مسائل تشیع ظاهر شده و ادعا کرده است که «آنچه امروز فارس ها انجام می دهد، خارج از مفهوم تشیع علوی است»!

توهین خلفان به سردار سلیمانی و تشیع! +عکس

ضاحی خلفان، که به شکل مستمر پیام هایی را از طریق حساب توییتر خود منتشر می کند، پروندۀ سنگینی در دشمنی با شیعیان و جمهوری اسلامی ایران دارد. بسیاری از اظهار نظر های او نیز چنان سخیف است که تا مدت ها دستمایۀ تمسخر رسانه ها و شبکه های اجتماعی را فراهم می آورد. او چندی پیش گفته بود: "من و نتانیاهو پسر عمو هستیم»!

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توهین خلفان به سردار سلیمانی و تشیع! +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات