گران‌ترین هتل برای سه شیرها/ گزارش ویژه از محل اسکان تیم ها در یورو 2016


به گزارش "ورزش سه"، جام ملت های اروپا از یک هفته دیگر در شرایطی به میزبانی فرانسه آغاز می شود که بعد از سال ها بار دیگر این رقابت ها با 24 تیم برگزار خواهد شد تا تب این تورنمنت قسط بیشتریاز قاره اروپا را در بر بگیرد.از همین رو تیم های راه یافته به مرحله نهایی برای این که بهترین امکانات را برای بازیکنان و مربیان آماده کنند در 24 هتل شیک و مدرن فرانسه در نقاط مختلف این کشور اسکان یافتند آن هم در شرایطی که هزینه اقامت آنها در مدت مسابقات رقم های هنگفتی خواهد بود.


دیلی میل انگلیس در گزارشی ویژه پیرامون محل اسکان اردوی شبانه روزی 24 تسم حاضر در یورو 2016 نوشت:« مثل همیشه انگلیس گران ترین هتل و کمپ را در بین تیم های حاضر در یورو برای سه شیرها انتخاب کرد تا بهانه ای برای ناکامی نداشته باشد. هتلی که هزینه اقامت در آن برای هر بازیکن در شبانه روز معادل 500 یورو (دو میلیون تومان است) و از بهترین امکانات برخوردار بوده و زیبایی های خاصی دارد.بعد از انگلیس، آلمان رقیب دیرینه این کشور دومین هتل گران قیمت را اجاره کرده است».


در این گزارش دیلی میل محل اسکان 24 تیم با مشخصات و هزینه هایش به صورت تفکیک شده آمده که در زیر می خوانید.

 

آلبانی (منطقه پیروس گروئیک شمال غرب پاریس)
هتل : آکاپا
هر شب اقامت در این هتل 190 یورو برای هر نفر است. هتلی پنج ستاره با 145 اتاق و دو پنت هائوس زیبا که امکانات جال توجهی دارد.
محل تمرین: ورزشگاه ژان ایولو

 

 

 

اتریش (شهر ماله مورت)
هتل:لومون
هر شب اقامت در این هتل 143 یورو برای هر نفر است.هتلی پنج ستاره با 197 اتاق که نمایشی فوق العاده از زمین های کلف اطرافش محیطی آرام و دل انگیز برای مسافرانش رقم می زند.
محل تمرین: ورزشگاه شهرداری

 

 

 

 

بلژیک (بوردو)
هتل: دوو مداک
هر شب اقامت در این هتل 118 یورو برای هر نفر است. داشتن دو رستوران مجهز، سالن بدنسازی و استخر گرم سرپوشیده محیطی جالب برای بلژیکی ها خواهد داشت.
محل تمرین: شاتو دو هایلان با 14 زمین تمرین

 

 

 

کرواسی (دوویل در ساحل فلوئیره)
هتل:باریره
هر شب اقامت در این هتل گران قیمت در حدود 207 یورو هزینه روی دست کروات ها خواهد گذاشت.استخر خصوصی، زمین تنیس، مرکز تناسب اندام و پیست دوچرخه سواری از جمله امکانات هتل است.
زمین تمرین: پارک دس لویسرس

 

 

 

 

جمهوری چک (شهر تور)
هتل: شاتو بلمونته
هزینه اقامت 24 ساعته برای هر نفر در این هتل 118 یورو است. 165 اتاق و سوئیت های خصوصی دارد که شاخصه آن رستورانی با پخت و پز انواع غذاهای سنتی فرانسه و استخر سرپوشیده با آب گرم طبیعی است.
محل تمرین:ورزشگاه دلاواله

 

 

 

 

انگلیس (منطقه چانتلی پاریس)
هتل: آئوبرگ دوژو پانومه
گران ترین هتل کشور فرانسه با هزینه ای بالغ برای 500 یورو (دومیلون تومان) برای هر شب برای سه شیرها در نظر گرفته شده است. 192 اتاق و سوئیت در این هتل وجود دارد که هر اتاق با دیزاین وطراحی معماری خاص زیبایی ها ویژه ای برای مسافرانش دارد.
زمین تمرین: ورزشگاه استادودس بائورنس

 

 

 

 

فرانسه (جنوب غرب پاریس)
هتل: کلاری فونته در کمپ تیم ملی
فرانسه قبل از جام جهانی 1998 مرکزی مجهز برای تیم های ملی خود ساخت که ایده این کمپ را امه ژاکه سرمربی وقت خروس ها داد. از آن پس تمام اردوهای فرانسه دراین کمپ برپا شده و الان هم شاگردان دیدیه دشامپ امیدوار هستند بار دیگر عنوان قهرمانی را در خانه جشن بگیرند.
محل تمرین: زمین CNF کلاری فونته

 

 

 

 

آلمان (اویان)
هتل: آرمیتاژ
هر شب اقامت در این هتل برای یک نفر 400 یورو است تا دومین هتل گران قیمت در کل یورو برای آلمان ها باشد. هتلی چهارستاره با 80 اتاق که 18 سالن کنفرانس مجهر به انواع سیستم های صوتی و تلویزیونی است. 125 متر بالاتر از دریاچه ژنو که تنها یک کیلومتر فاصله با زمین تمرین دارد.
محل تمرین: کامیل فورنیه

 

 

 

 

مجارستان (تورپیز)
هتل: تیری بلانش
مجارها بعد از سال ها غیبت در رقابت های یورو این بار وقتی بلیت سفر به فرانسه را دریافت کردند هتلی را برای بازیکنان خود در نظر گرفتند که شبی 369 یورو هزینه دارد تا سومین هتل گران قیمت را در اختیار داشته باشند. 114 اتاق دوجداره که 4 رستوران مجزا، اسکله و آی پاد در اختیار دارد.
محل تمرین: استادو دس تورتیس

 

 

 

ایسلند (انسی)
هتل: لس ترسوس لاکند
هر شب اقامت در این هتل 258 یورو هزینه دارد. هتلی چهارستاره و قدیمی در شهر تاریخی انسی که 152 اتاق دارد و قدمت هتل با آن سبک و سیاق معماری قرون وسطی زیبایی های خاصی به آن بخشیده است.
محل تمرین: کمپ اسپورت آلبیگنی

 

 

 

 

ایتالیا (مون پلیه)
هتل ماریوت
یکی از ارزان ترین هتل هایی که می شد برای اعضای کاروان اینالیا در نظر گرفت. هر شب اقامات برای هر نفر 106 یورو هزینه دارد اما برخی خصوصیات این هتل 123 اتاقه که از مرکز تناسب اندام مدرن، رستوران مشرف به دریای مدیترانه و ... برخوردار است باعث شد تا ایتالیا آن جا را انتخاب کند.
محل تمرین: کرامونت دیامونه

 

 

 

ایرلند شمالی (نست ژرژ)
هتل: شاتوپینزای
212 یورو هزینه اقامت 24ساعته در این هتل است. هتلی مشرف به باغ های زیبا  که اتاق هایی تماشایی دارد که در دیزاین این اتاق ها از آثار باستانی عتیقه فرانسه سود برده شده است.
محل تمرین: کرامونت دومیانه

 

 

 

لهستان (لابانوته)
هتل: هرمیتاژباریره
با توجه به نزدیکی مرز دو کشور لهستانی ها این هتل را برای اقامت در نظر گرفتند. هتلی پنج ستاره با هرینه 150 یورو در شبانه روز که 184 اتاق دارد و در کنار اقیانوس اطلس ساخته شده است. سود بردن از محل ورزش های آبی ، سوارکاری و زمین های گلف و تنیس از جمله بارزه های این هتل است.
محل تمرین: موزو دسفارکس

 

 

 

 

پرتغال (لیانس)
هتل: دوماین دبلاژمانه یا مرکز ملی راگبی
پرتغال هم درست مثل فرانسه میزبان ترجیح داد به جای سود بردن از هتل های خصوصی و چند ستاره با هماهنگی فدراسیون راگبی فرانسه از کمپ تیم های ملی راگبی این کشور برای اقامت کاروان خود سود ببرد تا در حافظت از چهره های سرشناس خود کاری راحت تر داشته باشد.البته مشخص نیست هزینه این توافق چه میزان است اما هر چه هست پرتغالی ها از آن استقبال کردند.
محل تمرین: زمین تمرین مرکز ملی راگبی

 

 

 

جمهوری ایرلند (ورسای)
هتل: تریانون کاخ
هتلی شبیه به کاخ های سلطنتی با چهار ستاره که برای هر شب اقمات در آن باید 211 یورو هزینه شود با 199 اتاق که هر اتاقش مجهز به سالن های بخار و جکوزی است در مدت یورو میزبان ایرلندی ها خواهد بود.
محل تمرین: مونت باتورون

 

 

 

 

رومانی (اوری لاویل)
هتل: مونت رویال
هتلی در دل جنگل های زیبای منطقه که هزینه اقامت در آن هر شب 274 یورو است .فاصله 35 دقیقه ای با پاریس دارد و محیط آرام و شرایط اب و هوایی آن زبانزد خاص و عام است.
محل تمرین: اینتر کامونال

 

 

 

روسیه (روی ملمزون)
هتل: رنسانس
در ساخت این هتل و همچنین معماری داخلی آن از طرح هایی با فلسفه فنگ شوئی استفاده شده است. هزینه اقامت در آن برای هر نفر 264 یورو است و روس ها که معمولا خصوصیات اخلاقی خاصی دارند با وسواس خاصی این مکان را برای برپایی اردوی خود انتخاب کردند.
محل تمرین: کرویسی اومنی

 

 

 

 

اسلوواکی (ویچی)
هتل: کلنتیس
هتلی با 131 اتاق مجهز به لباس های هوشمند ماساژ که برای اقامت در آن باید برای هر نفر 153 یورو هزینه بپردازی. اسلوواک ها با توجه به خصوصیات بارز این هتل ترجیح دادند تا آنجا را انتخاب کنند.
محل تمرین: اومینی ویچی

 

 

 

 

اسپانیا (بنت مارتین)
هتل: آتلانتی ریلایس
هتل چهارستاره با 94 اتاق و سوئیت که دو پنت هائوس این هتل جزو گران ترین پنت هائوس های موجود در فرانسه است. هر شب اقامت در هتل 193 یورو هزینه در بردارد که قرار گرفتن در سواحل اقیانوس اطلس زیبایی های خاصی به آن بخشیده است.
محل تمرین: کامپلس گیلارد

 

 

 

 

سوئد (سن نزر)
هتل: شاتو تورلز
یکی از کلاسیک ترین هتل های حال حاضر کشور فرانسه که شبیه به قلعه های قدیمی ساخته شده و هزینه اقامت در آن برای هر نفر در شبانه روز 180 یورو اعلام شده است. این اتاق دارای 105 اتاق است که از تمامی استاندارها و امکانات روز دنیا بهره می برد.
محل تمرین: پارک دس لاگراژ

 

 

 

 

سوئیس (مون پلیه)
هتل: یوویگناک
با وجود این که سوئیسی ها ثروتمندترین کشور دنیا قلمداد می شوند اما روسای فدراسیون فوتبال این کشور ارزان ترین هتل در فرانسه را برای خود انتخاب کردند. هتلی با تنها 86 یورو هزینه که چهار ستاره است و 99 اتاق دارد و رستوران های با غذاهای مدیترانه ای در خود جای داده است.
محل تمرین: ورزشگاه دلاماسون

 

 

 

 

ترکیه (ساینت پس)
هتل : دولچه فریگات
ترک ها هم تقریبا با هتلی گران قیمت وارد یورو 2016 خواهند شد. جایی که باید هر شب 204 یورو برای اقامت در آن بپردازند تا از امکانات مدرن این هتل پنج ستاره و 96 اتاقی سود ببرند. هتل دارای زمین گلف، استخر در فضای باز، سونا و جکوزی و ... است.
محل تمرین: ورزشگاه سائول نیس

 

 

 

 

اوکراین (پرووینسه)
هتل: ریناسیس سانس
قرار گرفتن در میان باغ های زیبای منطقه باعث شده تا این هتل که با معماری سنتی و جالب توجه ساخته شده زیبایی های خاصی داشته باشد. هزینه اقامت شبانه در آن برای هر نفر 131 یورو است و دارای 133 اتاق و سوئیت اختصاصی است.
محل تمرین: کمپ کاراکاسونه

 

 

 

ولز (دینارد)
هتل: دووتل دینارد
در اولین تجربه حضور در تورنمنت های معتبر فوتبال در قاره اروپا ولزی ها ترجیح دادند این هتل 173 اتاقه را برای اقامت انتخاب کنند. هر اتاق این هتل در شبانه روز 129 یورو هزینه خواهد داشت و شاخصه بارز آن در اختیار داشتن  مدرن ترین مرکز پزشکی است. سفر با قایق به رودخانه رنس آن هم غرق در نور طبیعی جلوه های خاصی به مسافران این هتل می دهد.
محل تمرین: کمپ دو کوسک

 

 

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گران‌ترین هتل برای سه شیرها/ گزارش ویژه از محل اسکان تیم ها در یورو 2016» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات