کمیته امداد یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) است

به گزارش خبرنگار مهر، محمد بذرافشان شامگاه جمعه در مراسم سالروز ارتحال امام(ره) و قیام ۱۵ خرداد تاکید کرد: امام خمینی(ره) مظهر عینی حرکت عظیمی است که ملت ایران آغاز و تاریخ خود را متحول کرد.

وی افزود: ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه در تاریخ کشور به نام امام(ره) همراه است و روزهایی که تداعی کننده واقع و قیام بزرگی برخواسته از بطن مردم برای حمایت از نهضت رهایی بخش امام(ره) است.

مدیر کل کمیته امداد فارس تصریح کرد: ۱۴ خرداد روز عروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی است، مردی از جنس ایمان که شعار وحدت و همگرایی او جهان را شگفت زده کرد.

بذرافشان با اشاره به اینکه امام ( ره) یک مکتب فکری و سیاسی و اجتماعی است، گفت: گلواژه گفتار و رفتار بنیان گذار جمهوری اسلامی انجام کار برای رضای خدا، تلاش در جهت رفاه مردم و رسیدگی به حال محرومان و مستضعفان جامعه بود.

وی افزود: امام(ره) یکی از شخصیت های ارزشمند جهان اسلام و قرن معاصر قلمداد می شوند که ادبیات، رفتار و گفتارشان برگرفته از قرآن و در ادامه مسیر انبیای الهی است.

مدیر کل کمیته امداد فارس تاکید کرد: کمیته امداد یادگار ارزشمند امام( ره) است که نشان از درک عمیق و دلسوزی ایشان نسبت به مستمندان و نیامندان جامعه داشت.

بذرافشان افزود: دستگیری از نیازمندان و فقرا از ویژگیهای ارزشمند و بارز این پیر فرزانه بوده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیته امداد یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات