برخی قهوه خانه‌های بدون مجوز کرج به پاتوق معتادین و اراذل و اوباش تبدیل شده است

حاجی رضا شاه کرمی / دادستان کرج دادستان کرج با بیان اینکه برخورد با واحدهای صنفی فاقد مجوز به پلیس اماکن ابلاغ شده است، گفت: برخی قهوه خانه‌های بدون مجوز کرج پاتوقی برای تجمع معتادین و اراذل و اوباش تبدیل شده است.

حاجی رضا شاه‌کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج در مورد برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی در کرج اظهار داشت: برخی چایخانه‌های بدون مجوز مبادرت به عرضه قلیان می‌کنند و این واحدها به نوعی به پاتوق اراذل و اوباش تبدیل شده است.

وی افزود: این امکان عمدتا مجوز ندارند و  در این امکان بر اثر تجمع معتادین ناهنجاری‌های اجتماعی به وقوع می‌پیوندد.

دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه دستورات لازم در مورد برخورد با این امکان بدون مجوز و هنجار شکن به نیروی انتظامی ابلاغ شده است، گفت: واحدهای صنفی دارای مجوز  باید در قالب همان مجوز فعالیت کنند و  واحدهای صنفی بدون پروانه و باید تا دریافت مجوز قانونی پلمب شوند.

شاه کرمی با اشاره به اینکه برخی از واحدهای صنفی بیش تر از اختیارات مجوزهای خود اقدام به خدمات دهی به شهروندان می کنند، بیان کرد: برخی هم خارج از جواز خود عرضه قلیان انجام می دهند که عرضه قلیان در این واحدها ممنوع است.

وی با بیان اینکه تامین امنیت و آسایش مردم و برخورد با قانون شکنان  از خطوط قرمز دستگاه قضایی است، گفت: در اجرای قانون و حفظ حقوق شهروندان با هرگونه هنجار شکنی که سبب سلب آسایش مردم شود برخورد میکنیم.

دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: تعداد زیادی از این واحدهای بدون مجوز و هنجارشکن در کرج پلمب شده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخی قهوه خانه‌های بدون مجوز کرج به پاتوق معتادین و اراذل و اوباش تبدیل شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات