شریک حسین فریدون از بانک کارگران چقدر حقوق می‌گیرد؟ +‌سند

گروه اقتصاد مشرق - علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه که سابقه شراکت با برادر حسن روحانی در مدیریت یک صرافی ارزی را دارد، در 10 روز پایانی سال گذشته نزدیک به 100 میلیون تومان حقوق و مزایا دریافت کرده است.

علی صدقی و حسین فریدون در بهمن‌ماه سال 1390 و هم زمان با اوج‌گیری بحران ارزی در کشور یک صرافی تاسیس کردند. فریدون به همراه علی صدقی مدیرعامل اسبق بانک ملی و مانی مهاجان از اعضای مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و علی اسدیان، رییس هیئت مدیره گروه تجاری آوا و شرکت آواپارس دوران، دربهمن ۱۳۹۰ اقدام به راه اندازی و تاسیس شرکت خرید وفروش نقدی ارز و مسکوکات و طلا ونقره درمحل صرافی کرد.

http://www.gazette.ir/Detail.asp?NewsID=916488265314866&paperID=911358686607555

حقوق نجومی شریک حسین فریدون + سند

همچنین درحالیکه این شرکت تضامنی در بهمن ماه سال ۹۰، تاسیس شد، حدود چهارماه پس از آن و در اردیبهشت سال ۹۱، فریدون به همراه مانی مهاجان و علی صدقی اقدام به تاسیس یک شرکتی دیگر به نام شرکت آوانوتریگا می کنند. شرکتی که در تمام زمینه‌های تجاری حتی اخذ وام از بانک‌های خارجی نیز فعالیت داشته است.

http://www.gazette.ir/Detail.asp?NewsID=919836947057711&paperID=922362412826152

حقوق نجومی شریک حسین فریدون + سند

با تغییر دولت در سال 1392، علی صدقی به مدیرعاملی بانک رفاه رسید که بدون تردید سابقه شراکت وی با برادر رئیس‌جمهور در این انتصاب، نقش اساسی داشته است. این در حالی بود که صدقی در دولت قبل مدتی مدیرعامل بانک ملی بود و با توجه به رویکرد دولت فعلی که تمام مدیران دولت قبل را بی‌کفایت جلوه می‌دهد، استفاده از مدیر دولت قبل در سمت مدیرعاملی بانک رفاه، ‌قابل تامل بود و نقش قرابت صدقی با فریدون را در این انتصاب، تقویت کرد.

اخیرا در حالی که حواشی دریافتی‌های چند صد میلیونی مدیران ارشد بیمه مرکزی همچنان ادامه دارد، سند بانکی دریافتی‌های علی صدقی به عنوان مدیرعامل بانک رفاه منتشر شده که دست کمی از دریافتی‌های نجومی مدیران بیمه مرکزی ندارد. این سند نشان می‌دهد در فاصله 19 تا 28 اسفند 1394، نزدیک به 100 میلیون تومان حقوق و مزایا به حساب صدقی واریز شده است.

حقوق نجومی شریک حسین فریدون + سند

بر اساس این سند، 12.7 میلیون تومان بابت تفاوت کشیک، 1.7 میلیون تومان بابت تفاوت ماموریت، 4.2 میلیون تومان بابت بانکداری 94، 44میلیون تومان بابت معوق حقوق، 11.6 میلیون تومان بابت تفاوت بهره‌وری، 1.3 میلیون تومان بابت تفاوت پاداش 4جانبه، 3.6 میلیون تومان (نامعلوم)، 11.5 میلیون تومان بابت پاداش و 12 میلیون تومان بابت عضویت در کمیته (!) به حساب صدقی واریز شده است.

در مجموع، پول واریزشده به حساب صدقی تا پایان اسفند سال گذشته 234 میلیون تومان بوده است.

باید دید وزیر اقتصاد و وزیر رفاه که مسئولان مستقیم بانک رفاه هستند، نسبت به این حقوق نجومی چه واکنشی نشان می‌دهند؟ آیا صدقی همچون رئیس بیمه مرکزی اقدام به استعفا می‌کند یا اینکه حمایت‌های حسین فریدون مانع کناره‌گیری او خواهد شد؟

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شریک حسین فریدون از بانک کارگران چقدر حقوق می‌گیرد؟ +‌سند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات