رییس فدراسون فوتبال آلمان از سفر مسعود اوزیل به مکه قاطعانه دفاع کرد

به گزارش ایرنا، گریندل روز جمعه به وقت محلی ضمن انتقاد شدید به نایب رییس این حزب افراطی، افزود: ما به داشتن بازیکنان مسلمان در تیم فوتبال آلمان می بالیم. اکثر مردم آلمان این گونه رفتار غیر مسوولانه و ناجوانمردانه با بازیکنانی که مسلمان الاصل هستند را شدیداً رد می کنند.
وی گفت: ما مشاهده می کنیم که موجی از اظهار لطف مردمانمان نسبت به این بازیکن نشان داده می شود و میلیون ها نفر از آلمان ها به چنین تیم ملی که دارای بازیکنان مهاجر تبار و یا مسلمان هستند، افتخار می کنند.
راینهارد گریندل تأکید کرد که تیم ملی آلمان نمونه ای از یک موفقیت در همگرایی و یکپارچگی در این کشو است.
رییس فدراسون فوتبال آلمان در ارتباط با انتقادها نسبت به سفر اوزیل به مکه تصریح کرد: پس از پخش شدن عکس این بازیکن مسلمان آلمانی با لباس زائران در مکه، مشاهده کردیم که تصویر وی توانست نظر میلیون ها نفر از کاربران اجتماعی را به خود جلب کند.
وی اظهار کرد: ما نیز از مسعود اوزیل حمایت می کنیم؛ چرا که آنطور که اعتقاد دارد، زندگی می کند.
پیش تر حزب افراطی آلترناتیوی برای آلمان گفته بود که اسلام قسمتی از آلمان نیست و به همین دلیل ما سفر مسعود اوزیل را قبول نداریم؛ چراکه به تصور آنها اقدام وی، نشانه ای از ضد میهن پرستی است.
شبد**اروپام**441**456**1504

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رییس فدراسون فوتبال آلمان از سفر مسعود اوزیل به مکه قاطعانه دفاع کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات