واکنش آموزش و پرورش به یک شایعه

واکنش آموزش و پرورش به یک شایعه

فارس/ معاون مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش گفت:هیچ بخشنامه ای مبنی بر ارفاق به نمرات امتحان نهایی دانش آموزان صادر نشده است.

رسول پاپایی معاون مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش در خصوص تصویر بخشنامه ای مبنی بر ارفاق امتحان نهایی دانش آموزان که در فضای مجازی منتشر شده است، اظهار داشت: تصویر بخشنامه ای مبنی بر اعلام نمرات ارفاقی به امتحانات نهایی جعلی بوده و وزارت آموزش و پرورش چنین بخشنامه ای صادر نکرده است.

وی افزود: از خانواده ها تقاضا داریم هرگونه خبر در خصوص مسائل آموزش و پرورش را از طریق پایگاه اطلاع رسانی رسمی این وزارتخانه دنبال کنند و فریب سوءاستفاده کنندگان و جاعلان اخبار در فضای مجازی را نخورند.

به گزارش فارس، طی چند روز اخیر تعدادی از دانش آموزان نسبت به سوالات امتحان نهایی در برخی دروس معترض بودند.


واکنش آموزش و پرورش به یک شایعه

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش آموزش و پرورش به یک شایعه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات