مذاکرات تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری ایران و چک پایان یافت

به گزارش ایرنا، در این مذاکرات که با حضور نمایندگان وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی دو کشور برگزار شد، طرفین در خصوص مفاد موافقتنامه تشویق و حمایت از سرمایه گذاری در کشورهای یکدیگر به توافق رسیدند و مقرر شد إسناد مربوطه در نخستین دیدار مقامات رسمی دو کشور به امضا برسد.
هدف از انعقاد این موافقتنامه گسترش روابط سرمایه گذاری بین دو کشور از طریق تضمین فعالیتهای سرمایه گذاری اعلام شده بود.
پیش تر 'مارک دلوهی' معاون مؤسسه ضمانت و بیمه صادرات جمهوری چک از اعلام آمادگی این شرکت برای حمایت از سرمایه گذاری شرکت های این کشور در ایران خبر داد.
وی گفت: آمادگی داریم که از فعالیت شرکت های جمهوری چک به صورت مستقیم و یا از بانک های تأمین کننده منابع مالی پروژه ها در ایران حمایت و سرمایه گذاری آنها را ضمانت کنیم.
مارک دلوهی افزود: در زمان حاضر تقاضاهای زیادی برای حضور و سرمایه گذاری در ایران به دست ما رسیده که برای ضمانت آنها آمادگی داریم.
اروپام**441**1504

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مذاکرات تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری ایران و چک پایان یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات