امام خمینی (ره) به معنای حقیقی عامل و مجری اقتصاد مقاومتی بود

به گزارش مشرق، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ساده زیستی و پرهیز از اسراف و تبذیر از شاخصه های زندگی امام راحل بود، ایشان نه کاخ و نه تشریفات داشت.

لاله افتخاری، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری بسیج، با بیان این مطلب که ساده زیستی در زندگی امام خمینی(ره)متبلوربود، گفت: ساده زیستی در سیره و زندگی امام راحل متجلی بود،بر همین اساس اسراف و تبذیر در زندگی امام خمینی(ره) جای نداشت و ایشان در وقت و صرف عمرشان نیز صرفه جویی می کردند.

وی افزود: امام خمینی (ره) نه کاخ و نه تشریفات داشت و به معنای حقیقی عامل و مجری اقتصاد مقاومتی در زندگیشان بودند.

این نماینده مجلس با اشاره به مفهوم اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی به معنای بهره برداری شایسته از داشته ها، پیش گیری از اسراف و تبذیر و سرمایه گذاری بر روی تولیدات ملی است که همه ین موارد در سیره امام راحل وجود داشت.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام خمینی (ره) به معنای حقیقی عامل و مجری اقتصاد مقاومتی بود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات