کشف جسد کارگر جوان از عمق ۲۰ متری چاه، ۸ ماه بعد از قتل

کشف جسد کارگر جوان از عمق ۲۰ متری چاه، ۸ ماه بعد از قتل جامعه > حوادث - تسنیم نوشت: جسد کارگر جوانی که هشت ماه پیش در ساختمان نیمه کاره‌ای به قتل رسیده بود، از عمق ۲۰ متری چاه ساختمان به بیرون کشیده شد.

آذر ماه سال گذشته پسر جوان افغانستانی به دادسرای امور جنایی تهران مراجعه و اعلام کرد برادرش محمود مفقود شده است، وی در ادامه اظهاراتش به بازپرس امور جنایی تهران گفت: محمود کارگر ساختمانی است و اکنون در ساختمانی در حال ساخت حوالی میدان بهشت مشغول به کار است، چند روز است که خبری از او ندارم و دوستانش نیز اطلاعی از وی ندارند.

پس از ثبت فقدانی محمود، تلاش برای یافتن وی توسط مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران آغاز شد تا اینکه کارآگاهان به یکی از دوستان افغانستانی محمود به نام سعید مضنون شدند و وی را به اتهام آدم‌ربایی دستگیر کردند اما وی مدعی بود که از محمود خبری ندارد.

کارآگاهان احتمال می‌دادند، سعید از مکان محمود باخبر باشد به همین دلیل بازجویی از وی ادامه داشت تا اینکه سرانجام روز گذشته به قتل محمود اعتراف کرد و به کارآگاهان گفت: در ساختمانی در حال ساخت حوالی میدان بهشت مشغول به کار بودم و شبها در همان مکان سکونت داشتم و می‌خوابیدم، شب وقوع حادثه محمود که از دوستانم بود، نزد من آمد و قصد داشت آنجا بخوابد اما من متوجه نیت شوم او شدم و فهمیدم محمود قصد آزار و اذیتم را دارد که در فرصتی مناسب با استفاده از یک دستمال وی را خفه کردم و جسدش را درون چاه 20 متری آنجا انداختم.

پس از اینکه سعید به قتل محمود اعتراف کرد، مراتب این قتل به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد که قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت اداره پلیس آگاهی در محل وقوع جرم حاضر شدند و جسد محمود هشت ماه بعد قتل، از عمق 20 متری چاه ساختمان نیمه کاره به بیرون کشیده و به دستور بازپرس به پزشکی قانونی منتقل شد.

پس از اقرار سعید به قتل محمود، وی به دستور قاضی مرادی برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

۴۷۴۷

کلید واژه ها: قتل -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشف جسد کارگر جوان از عمق ۲۰ متری چاه، ۸ ماه بعد از قتل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات