ویرانی مجسمه 15000 دلاری در چند ثانیه!

نمایشگاه ها عالی و جذاب هستند مخصوصا اگر از نوع تعاملی باشند اما در نمایشگاه لگو در نینگبو (Ningbo) چین تماس اتفاقی یک کودک موجب خراب شدن مجسمه 15000 دلاری شد. برترین ها: نمایشگاه ها عالی و جذاب هستند مخصوصا اگر از نوع تعاملی باشند اما در نمایشگاه لگو در نینگبو (Ningbo) چین تماس اتفاقی یک کودک موجب خراب شدن مجسمه 15000 دلاری شد.
این مجسمه فیگور بزرگی از روباه نیک وایلد (Nick Wilde) در انیمیشن شهر حیوانات بود. «ژائو» سه شبانه روز زمان صرف چیدن دقیق هزاران آجر لگو کرده بود تا این شخصیت دیزنی را در ابعاد واقعی بسازد. اما وقتی یک کودک به صورت تصادفی آن را هل داد تنها چند ثانیه طول کشید که کاملا خراب شود، آن هم زمانی که تازه یک ساعت از بازگشایی این نمایشگاه در مرکز خرید گذشته بود. کودک طناب امنیتی جلوی مجسمه را بالا برده بود تا از نزدیک مجسمه را ببیند اما بیش از حد به آن نزدیک شده بود. والدین کودک از ژائو خواستند تا غرامت آن را بپردازند اما این هنرمند درخواست آنها را رد کرد و با آرامی قبول کرد که این اتفاق یک بدشانسی ساده بوده است.
مجسمه 15000 دلاری که در چندثانیه ویران شد!
مجسمه 15000 دلاری که در چندثانیه ویران شد!
مجسمه 15000 دلاری که در چندثانیه ویران شد!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویرانی مجسمه 15000 دلاری در چند ثانیه!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات