حل آسیب‌های اجتماعی تهران در گروی همکاری همه دستگاه‌ها


مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با تاکید بر لزوم ورود همه دستگاه‌های ذیربط در امر آسیب‌های اجتماعی گفت:‌ همه شرکای اجتماعی و دست اندرکاران نظام باید در بخش رفع آسیبهای اجتماعی تهران وارد شوند.
سیاوش شهریور در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» ایسنا، افزود: باید مدیران ارشد حوزه اجتماعی به شناخت آسیب های اجتماعی و پیشگیری از آنها اهتمام ویژه‌ای داشته باشند. امروز طلاق، اعتیاد،آزار جنسی، بی بند و باری و حاشیه نشینی از جمله موضوعاتی است که مورد توجه در برنامه ریزیهای پیشگیرانه آسیبهای اجتماعی قرار گرفته است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه از این پس شورای اجتماعی کشور به ریاست رییس جمهور تشکیل می شود، بخشی از معضلات اجتماعی استان را می‌توانیم به عنوان سندی در بالادست مطرح کنیم. قطعا طرح آسیبهای استان تهران می تواند از نظر تامین اعتبارات کمک زیادی به تهران به عنوان قطب جمعیتی کشور کند.
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با بیان اینکه همه شرکای اجتماعی و دست اندرکاران نظام باید در بخش رفع آسیبهای اجتماعی وارد شوند تصریح کرد:‌ استاندار تهران کار بزرگی در حوزه جمع آوری آسیبها در تهران انجام داده و این اقدام با کمک دستگاه‌ها ادامه می یابد.
شهریور ورود شرکتها و سازمانهای اجتماعی در بهبود فضای مسئولیت اجتماعی را مهم برشمرد و افزود: اتفاقات خوبی در بخشهای اجتماعی در حال وقوع است و طی ماه‌های آینده طرح‌های مهمی در این حوزه رقم می خورد که بی تردید در حل آسیبهای اجتماعی گام موثری خواهد بود.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حل آسیب‌های اجتماعی تهران در گروی همکاری همه دستگاه‌ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات