انقلاب و رهبر معظم برای فتح سنگرهای کلیدی، به پیش می روند

سردار محمدعلی آسودی شبانگاه جمعه در مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) که در مسجد اسحق میرزای زنجان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و برخی از مسئولان و مردم ولایت مدار برگزار شد، افزود: مسلمانان به ویژه ملت بصیر و ولایی ایران، نباید از انقلاب پیش رونده که لرزه و رعشه بر اندام استکبار جهانی انداخته است، عقب بمانند.
وی با بیان اینکه جایگاه ولایت فقیه، جایگاهی رفیع و مورد لطف و عنایت خداوند، اهل بیت و امام زمان (عج) است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران، انقلابی الهی به شمار می آید و ما باید امام و رهبر انقلابی را خوب بشناسیم و پا در رکابش باشیم چرا که تاریخ نشان می دهد هر جا که انقلابی عمل کرده ایم به پیروزی های درخشان و پیشرفت، دست یافته ایم.
آسودی تاکید کرد: هرگاه گوش به فرمان ها، سخنان و تدابیر رهبری سپرده ایم موفق و پیروز بوده ایم و هر زمان که به سخنان فریبنده دیگران گوش داده ایم، با مشکلات عدیده ای مواجه شده ایم.
وی افزود: ولایت فقیه از مترقی ترین اصول قانون اساسی ایران اسلامی محسوب می شود که بر اساس این اصل مهم، همه باید گوش به فرمان ولایت به وظایف و تکالیف خود عمل کنیم.
آسودی با اشاره به اینکه باید برای شناخت دقیق امامان انقلاب زمان اختصاص داد، تصریح کرد: سخنان گهربار و اندیشمندانه رهبر فرزانه انقلاب، با هدایت الهی و امام زمان(عج) بیان می شود و بدون این هدایت ها ارائه چنین بیاناتی محال است.
مشاور فرهنگی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حسب وظیفه و تکلیف باید سخنان رهبر فرزانه انقلاب را با جان و دل گوش فرا داد و امروز تمام شبکه های اطلاع رسانی بین المللی بر روی فرمایشات رهبر فرزانه و عالیقدر دقیق می شوند، چرا که مطالبی بسیار مهم و تاثیرگذار ایراد می کنند.
آسودی پایبندی به مبانی اساسی و ارزش های اساسی انقلاب، هدف گیری مستمر آرمان ها و همت بلند در رسیدن به آنها، پایبندی به استقلال همه جانبه کشور، حساسیت در برابر دشمن و تبعیت نکردن از آنان و تقوا دینی و سیاسی را پنج شاخصه بیان شده از سوی رهبر فرزانه انقلاب در تبیین معیارهای اصلی انقلابی گری ذکر کرد.
وی افزود: باید دشمنان را شناخت و در مقابل ترفندها و دسیسه های آنان هوشیارانه تر عمل کرد.
آسودی اظهار کرد: دشمنان دین و قرآن در قالب جنگ نرم، اراده های مردم را هدف قرار داده اند و اگر ملت ایران هشت سال جنگ تحمیلی و نابرابر را با پیروزی به سرانجام رساند به خاطر سلاح ایمان و معنویت و عشق و ارادت وصف ناشدنی به امام خمینی(ره) بود.
وی با بیان اینکه باید در مقابل دشمنان بطور کامل هوشیار و بیدار بود، افزود: برداشتن تحریم ها حربه ای بیش نبود و الان نیز به خاطر سیاست های قلدر مابانه شیطان بزرگ آمریکا، هیچ بانک و شرکت خارجی جرات معامله با ایران را ندارد.
مشاور فرهنگی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) تا آخرین لحظه عمر، انقلابی بود و هرگز در مقابل دشمنان کوتاه نیامد، گفت: رهبری و همه مردم پای انقلاب ایستاده اند و ملت انقلابی ایران که همواره آماده و گوش به فرامین و رهنمودهای رهبر فرزانه است، هرگز فریب توطئه های شوم دشمنان را نمی خورد.
آسودی افزود: امروز اگر پس از 27 سال از ارتحال امام، بی بی سی دست به شیطنت زده و بی حیایی کرده و علیه امام خمینی(ره) سند جعل می کند در حقیقت تهمت و افترایی بیش نیست و این تهمت ها به ایشان که تا پایان عمر پر برکت خود همچنان انقلابی ماندند، نمی چسبد.
وی از آمریکا به عنوان شیطانی بزرگ نام برد و تصریح کرد: امام خمینی(ره) با روحیه انقلابیگری که داشت تا لحظه آخر، در مقابل آمریکا ایستاد و آنانی که چنین تهمت هایی را به ایشان نسبت می دهند به درستی امام راحل و 230 هزار شهید نظام اسلامی را نشناخته اند و نخواهند شناخت.
آسودی با اشاره به اینکه ما باید روحیه، تفکر و عمل انقلابی داشته باشیم، به ترس دشمنان از انقلاب و اسلام اشاره کرد.
وی با تاکید بر اینکه نبرد مسلمانان با دشمنان دین و قرآن فقط با روحیه انقلابی به پیش می رود، افزود: امروز بلایی که در فلوجه بر سر داعشی ها می آید، بدون برخورداری از روحیه انقلابی رزمندگان، امکانپذیر نبود و شرایط و عرصه طوری این تروریست ها، تنگ شده است که حتی به خود نیز رحم نمی کنند و زخمی های خود را تیر خلاص می زنند.
آسودی تقابل با آمریکا را یک موضوع اساسی خواند و با بیان اینکه امروز آمریکا برای دستیابی به اهداف نامشروع و ددمنشانه خود در ایران اسلامی، از داخل و از بیرون یارگیری می کند، تاکید کرد: برای مقابله با این شیطان بزرگ باید اتحاد میان ملت و دولت همچنان برقرار باشد و با تکیه بر تدابیر و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، نقاط ضعف بر طرف و نقاط قوت تقویت شود.
597/3001

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انقلاب و رهبر معظم برای فتح سنگرهای کلیدی، به پیش می روند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات