سخنرانی رهبری سمینارجهانی امام شناسی است / امروز وحدت تنها راه مقابله با استکباراست

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر مرتضوی کیاسری روز شنبه درگفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره سخنان رهبرمعظم انقلاب درسالروز ارتحال امام راحل درمرقد مطهر معمارکبیرانقلاب افزود: رهبرمعظم انقلاب در طول سال سخنرانی های متعددی دارند ولی در این روز سخنرانی ایشان از حرارت انقلابی بالایی برخوردار است.
وی با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب در این روز افکار امام راحل را برای جامعه تحکیم، تثبیت و تدریس می کند ، گفت: هر مواردی که بخواهد در طول سال بر افکار و آرمان های امام راحل خدشه ای وارد رهبر معظم انقلاب از آن دفاع جانانه ای می فرمایند.
عضو هیات رئیسه خانه احزاب ایران اظهارداشت: سخنرانی امروز رهبر معظم انقلاب تنها معطوف به جامعه ایرانی نیست موضوعاتی که ایشان فرمودند برای مردم مسلمان جهان است چراکه موضوع حساسیت به کار ونقشه دشمنان و عدم اعتماد به امریکا بحث ایران اسلامی نبوده بلکه برای جهان اسلام است.
مرتضوی کیاسری گفت: معتقدیم امریکا عنصری ستم کیش و نیش زن به ملت مظلوم جهان است و برایش فرقی ندارد مردم کجای دنیا باشند هرکجا که بتواند نیش خود را می زند و خون مردم مظلوم را می مکد.
وی با اشاره به فرمایشات رهبری در خصوص مثلث خباثت امریکا ، انگلیس و اسرائیل، افزود: هر کجا استکبار جهانی به سرکردگی امریکا و همراهی اسرائیل و انگلیس همراه باشد به دنبال ضربه زدن به اسلام هستند بنابراین جامعه مسلمانان باید هوشیار باشند.
رییس شورای سیاستگذاری مجمع جانبازان وایثارگران خاطرنشان کرد: اتفاقی که در سخنرانی دیروز رهبرمعظم انقلاب رخ داد این بود که هرکجا ایشان اشاراتی می فرمودند مردم همچون گذشته همراهی محکمی می کردند که نشانگر اعلام تبعیت ازایشان پیش چشم استکبار جهانی بود.
مرتضوی کیاسری در خصوص سخنران ایشان به برخی شعارهایی که درمرقد مطهر داده شد نیز گفت: در زمان امام راحل و رهبری برخی افراد بودند وهستند که شور و احساسات بالایی دارند ولی شناخت زیادی از انقلاب ندارند وجود دارند که در دوران امام راحل نیز چنین رفتارهایی از خود بروز می دادند و امام راحل نیز همین واکنش را نشان می دادند.
وی افزود: درست نیست که به اسم انقلاب و انقلابی بودن به بیت امام راحل که میزبان میهمانان خویش بودند بی حرمتی شود چرا که دنیا در حال نظاره است تا بتواند از آن بهره برداری کنند.
عضو هیات رئیسه خانه احزاب ایران اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب هوشمندانه موضع گیری کردند و به افرادی که چنین اقدامی کرده بودند فرمودند که در نگاه خود تجدیدنظر کنند تا به شناخت آنان افزوده شود.
مرتضوی کیاسری تصریح کرد: انتقاد اشکالی ندارد ولی نباید نسبت به هم مهاجم باشیم و نباید همدیگر را متهم و بی آبرو کنیم ولی اختلاف نظر و اختلاف سلیقه اشکالی ندارد ودرعین حال باید در کنار هم مهربان وباشیم وحرمتها را حفظ کنیم .
وی افزود: امروز در مقابل دنیای استکبار که تلاش دارد در برابر امام راحل سندسازی کند قرارداریم بنابراین تنها موضوعی که حریف استکبارستیزی دشمنان خواهد شد عامل وحدت است .
سیام**١٠٥٣**9103**1724

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سخنرانی رهبری سمینارجهانی امام شناسی است / امروز وحدت تنها راه مقابله با استکباراست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات