قیمت اینترنت 4G روستایی چند است؟ +جدول

اینترنت رسانی به روستاهای کشور یکی از اهداف‌ و پروژه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است. این پروژه از بهمن‌ماه به تدریج در روستاهای کشور در حال بهره‌برداری است. همراه ما باشید تا جواب سوال «قیمت اینترنت 4G روستایی چقدر است؟» را بدست آورید. زومیت: اینترنت رسانی به روستاهای کشور یکی از اهداف‌ و پروژه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که گفته می‌شود تا پایان دوره دولت یازدهم پروژه خدمات اینترنت ۲۵ هزار روستا، تکمیل خواهد شد.

 
از بهمن‌ماه ۱۳۹۴ اینترنت 4G به تدریج در برخی از ۲۵ هزار روستای مورد نظر این پروژه برقرار شد و طرح اینترنت روستایی در این روستا‌ها رقم خورد.
 
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از برگزاری مناقصه‌، های‌وب را به عنوان پیمانکار پروژه‌ی اینترنت رسانی روستاها با نام USO، معرفی کرد.
 
اینترنت روستایی فعلاً منحصر به اینترنت 4G روستایی های‌وب است. اما سوال اصلی این است که قیمت اینترنت 4G روستایی چند است؟
 
البته هر روستایی در ابتدای خرید سرویس باید یک مودم تهیه کند که قیمت آنها را در جدول دوم بخش تصاویر مشاهده می‌کنید.
 
قیمت اینترنت روستایی که از طرف های‌وب تعیین شده با توجه به حجم ارائه شده و اولویت‌های اقتصادی خانوارهای روستایی بسیار گران به نظر می‌رسد. یکی از دلایل گرانی این قیمت، انحصار های‌وب در راه‌اندازی پروژه‌ی اینترنت 4G روستایی است.
 
به نظر می‌رسد وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات همزمان با راه اندازی و تکمیل این پروژه باید فکری به حال قیمت اینترنت 4G روستایی باشد تا اهالی روستاهای کشور بتوانند از این خدمات استفاده کرده و خدمات خود را بدون نیاز به حضور در شهر‌ها انجام دهند.
 

قیمت اینترنت 4G روستایی چند است؟ +جدول
قیمت اینترنت 4G روستایی چند است؟ +جدول

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قیمت اینترنت 4G روستایی چند است؟ +جدول» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات